Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi 2023-2024 Sezonuna Başlıyor

HomeHaber1. ve 2. Lig

Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi 2023-2024 Sezonuna Başlıyor

Yarın başlayacak olan müsabakalarla birlikte erkek voleybolunun en heyecanlı liglerinden biri olan Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi'nin yeni sezonu resmen başlamış olacak.

Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi’nde 11. Hafta Başlıyor
Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi’nde 6. Hafta Tamamlandı
Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi’nde 11. Hafta Heyecanı Başladı

Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi, 2023-2024 sezonu için geri sayıma başladı. Yarın başlayacak olan müsabakalarla birlikte erkek voleybolunun en heyecanlı liglerinden biri olan Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi’nin yeni sezonu resmen başlamış olacak.

A Grubu’nda Karşılaşmalar

A Grubu’ndaki takımlar, yarın sahaya çıkacak. TVF Spor Lisesi ile Kocaeli BŞB Kağıt Spor arasındaki karşılaşma TVF Voleybol TV’den canlı olarak izlenebilecek. Milas Bld. ve Anadolu Voleybol’un karşı karşıya geleceği müsabaka da büyük heyecan yaratacak. Ziraat Bankkart ile Fenerbahçe arasındaki mücadele, voleybolseverlerin büyük ilgisini çekecek. Altekma ile Saint Joseph arasındaki müsabaka ise günün son karşılaşması olacak. Tüm bu maçlar voleybol severler için heyecan kaynağı olacak.

B Grubu’nda İlk Günün Programı

B Grubu’ndaki takımlar da yarın sahaya çıkacak. Gaziantep Gençlik Spor ile Ünsal Group Şiran Akademi arasındaki karşılaşma saat 14.00’te başlayacak. Hakkari Gençlik Sportif Faa. ile Erzin Yeşilkent arasındaki müsabaka saat 14.30’da izlenebilecek. Seyhan Yıldırım ve Gümüşsu Gümüşhanespor arasındaki mücadele ise saat 15.00’te başlayacak. Her üç karşılaşma da voleybolseverler tarafından merakla bekleniyor.

İlk Haftanın Programı

Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi 2023-2024 sezonu ilk hafta programı oldukça çekişmeli ve heyecan dolu maçlara sahne olacak. Yeni sezonda takımlar, başarı için ter dökecek ve voleybol severlere nefes kesen anlar yaşatacaklar. İlk haftanın sonunda hangi takımlar öne geçecek, hep birlikte göreceğiz.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0