Cedric Enard, A Milli Erkek Voleybol Takımı’nın Yeni Başantrenörü

HomeMilli TakımlarErkek Milli Takımlar

Cedric Enard, A Milli Erkek Voleybol Takımı’nın Yeni Başantrenörü

Türkiye Voleybol Federasyonu, A Milli Erkek Voleybol Takımı'nın yeni başantrenörü olarak Cedric Enard'ı duyurdu. Enard ve yeni menajer Orkun Özel ile ilgili tüm detaylar burada!

Filenin Efeleri İlk Yenilgisini Aldı
Filenin Efeleri, Finlandiya’yı 3-2 Mağlup Etti
Adis Lagumdzija: Olimpiyata Gitmek Herkesin Hayali

Türkiye Voleybol Federasyonu, A Milli Erkek Voleybol Takımı’nın başantrenörlük görevine Cedric Enard’ı getirdiğini duyurdu.

Türk voleybolunda tarihi başarılar elde ettiklerini ve hedeflerinin daha büyük olduğunu belirten TVF Başkanı Üstündağ, “Hayallerimiz ve heyecanımız var. Erkeklerde ilk kez olimpiyat elemesi oynama hakkı elde ettik. Bu sezon ilk kez Milletler Ligi’nde mücadele edeceğiz. Yeni başantrenörümüzün Hırvatistan Milli Takımı ile sözleşmesi devam ediyordu. Hırvatistan Voleybol Federasyonu’nun sağladığı kolaylık doğrultusunda Cedric Enard ile sözleşme imzalıyoruz. Hocamızı uzun süredir takip ediyordum. Hocamızın başarılı olacağına inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

Fransız başantrenör Cedric Enard, A Milli Erkek Voleybol Takımı’nın yeni başantrenörü olarak atanmasının ardından heyecanını dile getirdi. Türk voleybolunun elde ettiği başarıları takdirle karşılayan Enard, yeni görevinde en iyisini yapmaya kararlı.

Türkiye Voleybol Federasyonu’nun yeni atamalarıyla birlikte A Milli Erkek Voleybol Takımı, yeni bir döneme adım atıyor. Cedric Enard’ın başantrenörlüğünde ve Orkun Özel’in menajerliğinde, takımın hedefleri doğrultusunda büyük adımlar atılması bekleniyor.

YORUMLAR

YORUMLAR: 1