AXA Sigorta Efeler Ligi Şampiyonu Halkbank

HomeHaberEfeler Ligi

AXA Sigorta Efeler Ligi Şampiyonu Halkbank

Halkbank, rakibi Fenerbahçe Parolapara'yı sahasında 3-0 (25-19, 25-18, 25-19) mağlup ederek seride 3-0 öne geçti ve sezonu şampiyon olarak tamamladı.

Bursa Büyükşehir Belediyespor, Ahmet Samet Baltacı İle Anlaştı
AXA Sigorta Kupa Voley Çeyrek Final Kura Çekimi
Halkbank, Cumhuriyet’in 100. Yılında Şampiyonluk İstiyor

2023-2024 Voleybol Sezonu’nda AXA Sigorta Efeler Ligi Play-off Final Etabı, Halkbank ile Fenerbahçe Parolapara arasındaki üçüncü karşılaşmanın sonunda tamamlandı. Karşılaşmayı TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu ve TVF Asbaşkanı Selahattin Süleymanoğlu da izledi. Halkbank, rakibi Fenerbahçe Parolapara’yı sahasında 3-0 (25-19, 25-18, 25-19) mağlup ederek seride 3-0 öne geçti ve sezonu şampiyon olarak tamamladı. Fenerbahçe Parolapara ise sezonu ikinci sırada tamamladı.

Bu sonuçla birlikte, Halkbank ve Fenerbahçe Parolapara takımları önümüzdeki sezon ülkemizi CEV Şampiyonlar Ligi’nde temsil etme hakkı kazandı.

Madalya, Kupa ve Ödüller Sahiplerini Buldu

2023-2024 voleybol sezonunda AXA Sigorta Efeler Ligi’nde madalya, kupa ve ödüller sahiplerini buldu. Final etabının üçüncü maçının ardından yapılan madalya ve kupa töreninde öncelikle bireysel ödüller sahiplerini buldu.

  • Final etabının en iyi smaçörü seçilen Halkbank takımından Mirza Lagumdzija’ya ödülünü TVF Asbaşkanı Selahattin Süleymanoğlu takdim etti.
  • Final etabının en iyi pasörü seçilen Halkbank takımından Micah Ma’a’ya ödülünü TVF Disiplin Kurulu Başkanı Yaşar Sezikli takdim etti.
  • Final etabının en iyi libero seçilen Halkbank takımından Volkan Döne’ye ödülünü TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu takdim etti.
  • Final etabının en iyi orta oyuncusu seçilen Halkbank takımından Mert Matiç’e ödülünü yine TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu takdim etti.
  • Final etabının en iyi pasör çaprazı seçilen Halkbank takımından Nimir Abdel-Aziz’e ödülünü TVF Asbaşkanı Selahattin Süleymanoğlu takdim etti.
  • Final etabının en değerli oyuncusu (MVP) seçilen Halkbank takımından Nimir Abdel-Aziz’e ödülünü TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ takdim etti.

AXA Sigorta Efeler Ligi’nde sezonu şampiyon olarak tamamlayan Halkbank takımına madalyalarını TVF Asbaşkanı Selahattin Süleymanoğlu, kupalarını TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan takdim etti. AXA Sigorta Efeler Ligi’nde sezonu ikinci sırada tamamlayan Fenerbahçe Parolapara takımına ise madalya ve şiltini TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu takdim etti.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0