Fenerbahçe Opet, Beşiktaş Ayos’u 3-0 Mağlup Ederek Galibiyet Serisini Sürdürdü

HomeHaberSultanlar Ligi

Fenerbahçe Opet, Beşiktaş Ayos’u 3-0 Mağlup Ederek Galibiyet Serisini Sürdürdü

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı, Vodafone Sultanlar Ligi 18. haftasında Beşiktaş Ayos'u deplasmanda 3-0 mağlup ederek galibiyet serisini sürdürdü. Stysiak'ın liderliğindeki Sarı Melekler, üst üste 15. zaferini elde etti.

Eczacıbaşı Dynavit, Zirve Takibini Sürdürüyor
Vodafone Sultanlar Ligi’nde 6. Hafta Sonuçları ve Puan Durumu
Beşiktaş Ayos, Karayolları Deplasmanından 3 Puanla Dönüyor

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı, Vodafone Sultanlar Ligi’nin 18. haftasında Beşiktaş Ayos’a konuk oldu ve setleri 24-26, 21-25, 16-25 önde tamamlayarak maçtan 3-0 galip ayrıldı. Bu galibiyetle Sarı Melekler, ligde üst üste 15., toplamda ise 16. zaferine ulaştı.

Maçın en skoreri Stysiak, kaydettiği 19 sayıyla öne çıkarken; Fedorovtseva 14, Aslı Kalaç da 10 sayıyla galibiyete önemli katkı sağladı.

Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda oynanan karşılaşmayı Yönetim Kurulu Üyesi Simla Türker Bayazıt’da takip etti.

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı maça; Ergül Avcı, Aslı Kalaç, Meliha Diken, Bojana Drca, Magdalena Stysiak, Arina Fedorovtseva altısı ve libero Gizem Örge ile başladı.

Fenerbahçe Opet, ilk sette 23-18 geriye düşmesine rağmen Fedorovtseva’nın etkili servisleri ve Stysiak’ın üstün performansıyla öne geçerek seti 24-26 kazandı. İkinci sette ise 13-13 eşitlikten sonra Stysiak, De Souza ve Aslı’nın etkili oyunuyla farkı açan Sarı Melekler, seti 21-25 önde tamamladı. Rahat bir oyun sergiledikleri üçüncü seti de 16-25 önde tamamlayan Fenerbahçe Opet, maçtan 3-0 galip ayrıldı.

Karşılaşmanın istatistikleri için tıklayın.

Fenerbahçe Opet, Vodafone Sultanlar Ligi’nin 19. haftasında 4 Şubat Pazar günü Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda Galatasaray Daikin’i konuk edecek.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0