Merve Atlıer, Aras Kargo Spor Kulübüne Transfer Oldu!

HomeHaberSultanlar Ligi

Merve Atlıer, Aras Kargo Spor Kulübüne Transfer Oldu!

Geçen sezon Kuzeyboru forması giyen orta oyuncu Merve Atlıer, yeni sezonda Aras Kargo Spor Kulübü ile anlaşma sağladı. Detaylar haberimizde!

Aras Kargo, Mısra Aşçı’yı Kadrosuna Kattı!
Ceren Karagöl Aras Kargo’da!
Aras Kargo, Hanna Kliments İle Anlaştı!

Sultanlar Ligi ekiplerinden Aras Kargo Spor Kulübü, yeni sezon öncesi transfer çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Son olarak, geçen sezon Kuzeyboru forması giyen deneyimli orta oyuncu Merve Atlıer ile anlaşma sağladı.

2000 doğumlu olan Merve Atlıer, voleybol kariyerine genç yaşta başladı ve kısa sürede dikkat çeken bir performans sergiledi. Kuzeyboru formasıyla gösterdiği başarılı performansın ardından Aras Kargo Spor Kulübü’nün radarına giren genç orta oyuncu, yeni sezonda bu kulüp için ter dökecek.

Aras Kargo Spor Kulübü, Merve Atlıer’in transferiyle ilgili olarak duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Merve’nin genç yaşına rağmen gösterdiği olgun performansla takıma büyük katkı sağlayacağına inandıklarını belirtti.

Merve Atlıer ise Aras Kargo Spor Kulübü formasıyla sahaya çıkacak olmanın heyecanını yaşıyor. Genç orta oyuncu, yeni takımıyla birlikte başarılı bir sezon geçirmeyi hedefliyor.

Aras Kargo Spor Kulübü, Merve Atlıer’in transferiyle birlikte Sultanlar Ligi’nde mücadele edeceği yeni sezona daha güçlü bir kadroyla hazırlanıyor. Genç oyuncunun takıma katacağı enerji ve kaliteyle birlikte başarılı sonuçlar elde etmesi bekleniyor.

Genç orta oyuncu, yeni sezonda Aras Kargo Spor Kulübü formasıyla başarılı bir performans sergilemek için çalışmalarını sürdürüyor.

Merve Atlıer’e Aras Kargo Spor Kulübü formasıyla başarılar diliyoruz!

YORUMLAR

YORUMLAR: 0