Pasör Dilay Özdemir İle Anlaşma Sağlandı

HomeHaberSultanlar Ligi

Pasör Dilay Özdemir İle Anlaşma Sağlandı

Geçtiğimiz sezon Beşiktaş Ceylan formasıyla büyük bir çıkış yakalayarak Sultanlar Ligi'ne yükselme başarısı gösteren başarılı pasör Dilay Özdemir, Karayolları ile anlaşma sağladı.

Yıldızlar (Kız-Erkek) Altyapılar Türkiye Şampiyonası Sona Erdi
Karayolları, Sultanlar Ligi’nin Parlayan Yıldızı Elif Boran İle Güçleniyor
Ema Strunjak, Karayolları Takımı İle Yola Devam Ediyor

Türkiye Voleybol Federasyonu Sultanlar Ligi takımlarından Karayolları, gelecek sezon için kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz sezon Beşiktaş Ceylan formasıyla büyük bir çıkış yakalayarak Sultanlar Ligi’ne yükselme başarısı gösteren başarılı pasör Dilay Özdemir, Karayolları ile anlaşma sağladı.

Beşiktaş Ceylan forması giydiği süre boyunca gösterdiği üstün performans ve liderlik vasfıyla dikkatleri üzerine çeken Dilay Özdemir, Sultanlar Ligi’nin güçlü ekiplerinden Karayolları’na transfer oldu. Geçtiğimiz sezonki çıkışıyla adından söz ettiren genç pasör, yeni takımıyla birlikte başarılarını sürdürmeyi hedefliyor.

Karayolları, Dilay Özdemir’in transferiyle kadrosunu güçlendirirken, genç yetenekle birlikte Sultanlar Ligi’nde iddialı bir şekilde mücadele etmeyi amaçlıyor. Özdemir’in takıma katılmasıyla birlikte Karayolları’nın hücum gücü ve oyun disiplini daha da artacak.

Karayolları, Sultanlar Ligi’nde üst sıraları zorlayacak bir kadro oluşturmayı amaçlıyor. Yeni sezon öncesinde yapılan transferlerle takımın gücünü artıran Karayolları, voleybolseverlere heyecan dolu maçlar izletmeyi planlıyor. Dilay Özdemir’in liderliği ve performansı, takımın hedeflediği başarıya ulaşma yolunda önemli bir adım olarak görülüyor.

Sultanlar Ligi, yeni sezon öncesinde yapılan transferlerle büyük bir heyecanla bekleniyor. Özdemir’in Karayolları’na katılmasıyla birlikte bu heyecan daha da artıyor. Takımın hedefleri doğrultusunda oluşturulan kadro, voleybolseverlere müthiş maçlar ve çekişmeli mücadeleler sunmaya hazırlanıyor. Karayolları‘nın Sultanlar Ligi’nde nasıl bir performans sergileyeceği merakla beklenirken, Dilay Özdemir’in de takıma katkısı büyük bir ilgiyle takip edilecek.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0