U17 Erkek Milli Takımı Balkan Şampiyonası’nda Yarı Finale Yükseldi

HomeMilli TakımlarAltyapılar

U17 Erkek Milli Takımı Balkan Şampiyonası’nda Yarı Finale Yükseldi

U17 Erkek Milli Takımı, Balkan Şampiyonası'nda başarılı performansıyla Kuzey Makedonya'yı 3-0 yenerek adını yarı finale adını yazdırdı.

U19 Erkek Milli Takımımız, Balkan Şampiyonası’nda Yarı Finalde
U21 Kadın Milli Takımımız Balkan Şampiyonası’nda Zirveye Oturdu
U17 Kız Milli Takımı, Balkan Şampiyonası’nda 2’de 2 Yaptı

U17 Erkek Milli Takımımız, Balkan Şampiyonası‘nda büyük bir başarıya imza attı. A Grubu’ndaki üçüncü maçında Kuzey Makedonya’yı 3-0’lık net bir skorla mağlup ederek, grup lideri olarak yarı finale yükseldi. Milli takımımızın bu maçtaki performansı oldukça etkileyiciydi.

Grup aşamasında 3 maçını da kazanan Türkiye, A Grubu’nda 9 puanla liderlik koltuğuna oturdu. Sırbistan ve Arnavutluk ise 3’er puanla ikinci ve üçüncü sırayı paylaştı. Kuzey Makedonya ise henüz puan alamadı.

Bu başarılı performansın ardından U17 Erkek Milli Takımı, yarı finalde B Grubu’nu ikinci sırada tamamlayan Romanya ile karşılaşacak. Maç bugün saat 21.30’da başlayacak ve Arnavutluk Voleybol Federasyonu’nun Facebook sayfasından canlı olarak yayınlanacak. Tüm voleybolseverler, maçı izlemek için buraya tıklayabilirler.

U17 Erkek Milli Takımı’nın Balkan Şampiyonası’ndaki başarılı performansı ve yarı finaldeki maç heyecanı, voleybolseverler arasında büyük bir merak uyandırmış durumda. Türkiye’nin milli takımımıza destek olması ve başarılı bir sonuç elde etmesi temennisiyle, müsabakanın heyecanla beklenmesi gerekiyor.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0