U17 Kız Milli Takımımız, Romanya’yı 3-0 Mağlup Etti

HomeMilli TakımlarAltyapılar

U17 Kız Milli Takımımız, Romanya’yı 3-0 Mağlup Etti

U17 Kız Milli Takımımız, Sırbistan ve Macaristan'ın ev sahipliğinde düzenlenen Avrupa Şampiyonası'nın ikinci maçında Romanya'yı 3-0 (25-14, 25-6, 25-14) mağlup ederek turnuvadaki ilk galibiyetini aldı.

U17 Kız Milli Takımımız, Fransa’yı 3-1 Mağlup Etti
U22 Kadın Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası Elemelerine Galibiyetle Başladı
Filenin Efeleri, Yunanistan’ı 3-1 Mağlup Ederek İlk Galibiyetini Aldı

U17 Kız Milli Takımımız, Sırbistan ve Macaristan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen Avrupa Şampiyonası’ndaki ikinci maçında Romanya’yı 3-0’lık setlerle mağlup ederek turnuvadaki ilk galibiyetini aldı.

Millilerimiz, baştan sona üstün bir performans sergileyerek rakiplerini 25-14, 25-6 ve 25-14’lük setlerle geçmeyi başardı. Takımımızın hücum gücü, etkili servisleri ve sağlam savunması sayesinde Romanya karşısında üstünlüğünü sürdürdü.

Karşılaşmanın istatistiklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Bu galibiyetle moral bulan U17 Kız Milli Takımımız, şampiyonadaki üçüncü maçında 13 Temmuz Perşembe günü saat 21.00’de Fransa ile karşılaşacak. Takımımız, bu maça da aynı başarılı performansını taşıyarak bir sonraki galibiyeti hedefliyor.

Fransa maçının canlı yayını Hunvolley TV’den izlenebilecek. Canlı yayını izlemek için buraya tıklayabilirsiniz. Milli takımımıza başarılar dileriz.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0