U18 Erkek Milli Takımımız, 2024 CEV U18 Avrupa Şampiyonası Elemelerine Hazır

HomeMilli TakımlarAltyapılar

U18 Erkek Milli Takımımız, 2024 CEV U18 Avrupa Şampiyonası Elemelerine Hazır

18 Yaş Altı Erkek Milli Takımımız, 2024 CEV U18 Avrupa Şampiyonası 1. Raunt Elemesi için hazırlıklarını tamamladı. İşte milli takımımızın teknik kadrosu, sporcu kadrosu ve maç programı!

U19 Kız Milli Takımı Dünya Şampiyonası’nda Sahaya Çıkıyor
Luca Pieragnoli, Altyapı Kadın Milli Takımlar Koordinatörlüğü’ne Getirildi
U17 Erkek Milli Takımı, Balkan Şampiyonası’na Sırbistan’ı Yenerek Başladı

Türkiye U18 Erkek Milli Voleybol Takımı, 18-21 Ocak 2024 tarihleri arasında düzenlenecek Avrupa Şampiyonası 1. Raunt Elemesi’nde mücadele edecek. Milliler, B Grubu’nda Sırbistan ve Romanya ile kıyasıya rekabetin peşinden koşacak.

U18 Erkek Milli Takımımızın idari ve teknik kadrosu ile sporcu kadrosu, deneyimli isimlerden oluşuyor. Başantrenör Engin Yılmaz liderliğindeki milliler, genç ve yetenekli sporcularıyla Avrupa’nın zirvesine çıkmak için mücadele edecek.

İdari ve teknik kadro, tecrübeli isimlerden oluşuyor: Takım Menajeri Kazım Hidayetoğlu, Başantrenör Engin Yılmaz, Yardımcı Antrenörler Şevki Pehlivanoğlu ve Kaan Keskin, Kondisyoner Özer Özeler, İstatistik Antrenörü Melih Uysal, Fizyoterapist Faik Doğan, ve Masör Hamza Güçlü.

Sporcu kadrosunda ise şu isimler yer alıyor: Pasörler Ömercan Burak Karahan ve Mehmet Buğra Akarsu, Smaçörler Yiğit Kayra Tanrıseven, Demir Uzunca, Berk Şentürk, Uğur Arslan, Ege Ersoy, Orta Oyuncular İsmail Ayrancı, Abdulvahap Han, Hakan Koçal, Pasör Çaprazları Mehmet Ege Biber ve Ata Ünver, Liberolar Berke Aktaş ve Sarp Titiz.

Milli takımımızın 2024 CEV U18 Avrupa Şampiyonası Elemeleri’ndeki maç programı belli oldu. Romanya ve Sırbistan ile karşılaşacak olan Türkiye, grup aşamasındaki mücadelelerini kıyasıya geçecek.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0