U19 Kız Milli Takımımız Balkan Şampiyonası’nda Finalde

HomeMilli TakımlarAltyapılar

U19 Kız Milli Takımımız Balkan Şampiyonası’nda Finalde

Yarı final maçında ev sahibi Bulgaristan'ı 3-1'lik skorla mağlup eden U19 Kız Milli Takımımız, adını finale yazdırmayı başardı.

U17 Erkek Milli Takımımız, Balkan Şampiyonası için Ankara’da Kampa Girdi
U21 Kadın Milli Takımımız Balkan İkincisi Oldu
Yusuf Özdemir ve Batuhan Kuru Balkan Şampiyonu!

U19 Kız Milli Takımımız, Bulgaristan’da düzenlenen Balkan Şampiyonası’nda büyük bir başarı elde etti. Yarı final maçında ev sahibi Bulgaristan’ı 3-1’lik skorla mağlup eden milli takımımız, adını finale yazdırmayı başardı. Maçın setleri 17-25, 25-20, 15-25 ve 25-27 şeklinde sonuçlandı.

Millilerimiz, final maçında bugün saat 18.00’de Sırbistan ile karşılaşacak. Bu önemli maç, Bulgaristan Voleybol Federasyonu’nun YouTube kanalından canlı olarak yayınlanacak. Spor severler, karşılaşmayı canlı izlemek için kanala tıklayabilirler.

U19 Kız Milli Takımı, büyük bir hırs ve motivasyonla şampiyonluk için sahada olacak. Genç yeteneklerimiz, uzun süren antrenman ve hazırlık sürecinin ardından Balkan Şampiyonası‘nda gösterdikleri performansla takdir topladılar.

Bu büyük final maçı, genç sporcularımızın yeteneklerini sergileme ve uluslararası arenada başarı elde etme fırsatı sunuyor. U19 Kız Milli Takımımıza, final maçında başarılar dileriz ve tüm spor severleri bu heyecanlı karşılaşmayı izlemeye davet ederiz.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0