Vodafone Sultanlar Ligi’nde 17. Hafta Heyecanı Sona Erdi

HomeHaberSultanlar Ligi

Vodafone Sultanlar Ligi’nde 17. Hafta Heyecanı Sona Erdi

Türkiye'nin en prestijli voleybol ligi olan Vodafone Sultanlar Ligi'nde 17. hafta müsabakaları tamamlandı. Haftanın öne çıkan maçlarında hangi takımlar galip geldi? İstatistiklere göz atın!

‘Türk Finali’nde Şampiyon Vakıfbank
Eczacıbaşı Dynavit, Kulüpler Dünya Şampiyonası’nda Finalde
Dünya Şampiyonu Eczacıbaşı Dynavit Yurda Döndü

Vodafone Sultanlar Ligi’nde 17. hafta müsabakaları tamamlandı.

VakıfBank, 17. haftanın açılış maçında Muratpaşa Bld. Sigorta Shop’u 3-0 yenerek liderliğini sürdürdü. Maçın istatistiklerine göz atmak için tıklayın.

Vodafone Sultanlar Ligi’nin güçlü ekiplerinden Fenerbahçe Opet, Karayolları’nı 3-0 mağlup ederek galibiyet serisine devam etti. Detaylı istatistikler için tıklayın.

Haftanın dikkat çeken maçlarından biri Galatasaray Daikin’in, PTT’yi 3-0 mağlup etmesiydi. Takımların performansına dair istatistikleri incelemek için tıklayın.

Sarıyer Bld. karşısında 1-3 geri düşen Nilüfer Bld., mücadeleyi 1-3 kazanarak üst sıralardaki yerini korudu. İstatistikler ve detaylar için tıklayın.

Çukurova Bld. karşısında zorlu bir mücadele veren Eczacıbaşı Dynavit, rakibini 1-3 mağlup ederek galibiyetle ayrıldı. İstatistiklere göz atmak için tıklayın.

Haftanın bir diğer dikkat çeken maçlarından biri Türk Hava Yolları’nın, Beşiktaş Ayos’u 3-0 mağlup etmesiydi. Maçın detaylı istatistikleri için tıklayın.

Aydın B.Şehir Bld., zorlu geçen maçta Kuzeyboru’yu 3-1 mağlup ederek haftayı galibiyetle tamamladı. Detaylı istatistikler için tıklayın.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0