Vodafone Sultanlar Ligi’nde İlayda Uçak’a Geçmiş Olsun Dilekleri

HomeHaberSultanlar Ligi

Vodafone Sultanlar Ligi’nde İlayda Uçak’a Geçmiş Olsun Dilekleri

Vodafone Sultanlar Ligi'nin 7. haftasında oynanan Aydın BBSK ve Galatasaray Daikin karşılaşmasında orta oyuncu İlayda Uçak'ın sakatlığı maçın atmosferini değiştirdi.

VakıfBank, Aydın Büyükşehir Belediyespor’u 3-1 Yendi
Galatasaray Daikin Karar Setinde Kazandı
Aydın Büyükşehir Belediye Spor Kulübü, Genç Pasör Simay Cinbaz ile 3 Yıllık Sözleşme İmzaladı

Vodafone Sultanlar Ligi’nin 7. haftasında oynanan Aydın BBSK ile Galatasaray Daikin maçında orta oyuncu İlayda Uçak, sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kaldı.

Yapılan muayene sonrasında İlayda Uçak, sosyal medya hesabından duygusal bir açıklama yaparak, voleyboldan geçici olarak uzak kalacağını ve bu sürecin zorlu olacağını ancak daha güçlü bir şekilde döneceğini ifade etti.

“Sakatlık Beni Yıldırmayacak”

İlayda Uçak açıklamasında, “Herkese merhaba🙋‍♀️ size duygularımı nasıl aktarabiliceğimi asla bilmiyorum. Hayatımda yepyeni bir döneme giriyorum ve beni her şeye bağlayan voleyboldan uzak kalmak zorundayım bu süreçte. Zor ve yorucu bir süreç olacağını biliyorum ama eskisinden daha iyi döneceğimden ve bu sakatlığın beni asla yıldırmayacağını hedeflerimden hayallerimden asla uzaklaştıramayacağını çok iyi biliyorum.. Umuyorum ki çok daha kuvvetli bir ilayda ile karşınızda olacağım tekrardan Desteğiniz mesajlarınız için cevap verdiğim veremediğim herkese çok çok teşekkür ederim🙏” ifadelerini kullandı ve destek mesajları için teşekkürlerini iletti.

Türk voleybol camiası, İlayda Uçak’a geçmiş olsun dilekleri ile dolu mesajlar gönderiyor. Takım arkadaşları, rakip takımlar ve voleybolseverler, genç oyuncuya acil şifalar diliyor.

İlayda Uçak’ın yaşadığı sakatlık sonrasında voleybolseverler, genç oyuncuya moral mesajları göndererek, sağlığına kavuşup sahalara dönmesi için umut dolu bir gelecek diliyor.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0