Yıldızlar (Kız-Erkek) Altyapılar Türkiye Şampiyonası Sona Erdi

HomeHaberAltyapılar

Yıldızlar (Kız-Erkek) Altyapılar Türkiye Şampiyonası Sona Erdi

Türkiye Voleybol Federasyonu ve İzmir Büyükşehir Belediyesi iş birliğiyle düzenlenen Yıldızlar (Kız-Erkek) Festival Voleybol Altyapılar Türkiye Şampiyonası sona erdi.

Naz Aydemir Akyol Evine Dönüyor
Eczacıbaşı Spor Kulübü
Hande Baladın: Türkiye’yi Yine Gururlandıracağız

Türkiye Voleybol Federasyonu ve İzmir Büyükşehir Belediyesi iş birliğiyle düzenlenen Yıldızlar (Kız-Erkek) Festival Voleybol Altyapılar Türkiye Şampiyonası sona erdi. Fuar İzmir’de bugün oynanan üçüncülük ve final karşılaşmalarının sonuçları aşağıdaki gibidir:

Yıldız Kızlar

Üçüncülük Maçı | Beta Gençlik-Karayolları: 1-3 (25-23, 21-25, 11-25, 23-25)

Final Maçı | Vakıfbank-Eczacıbaşı: 3-1 (20-25, 25-23, 25-22, 25-21)

Sıralama

  1. Vakıfbank
  2. Eczacıbaşı
  3. Karayolları

Final karşılaşmasının ardından düzenlenen törende, Yıldız Kızlar Festival Voleybol Altyapılar Türkiye Şampiyonası’nda üçüncü sırayı elde eden Karayolları takımı, madalyalarını İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Şube Müdürü Bahadır Eroğlu’ndan, kupasını ise İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Genel Sekreteri Barış Lale’den aldı.

Yıldız Kızlar Festival Voleybol Altyapılar Türkiye Şampiyonası’nda ikinci sırayı elde eden Eczacıbaşı takımı, madalyalarını İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ersan Odaman’dan, İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanı Hakan Orhun Bilge’den kupalarını aldı.

Yıldız Kızlar Festival Voleybol Altyapılar Türkiye Şampiyonası’nda şampiyon olarak birinci sırayı elde eden Vakıfbank takımı, madalyalarını Milli Hakemler ve Gözlemciler Kurulu Başkanı Aziz Yener’den, kupasını ise Türkiye Voleybol Federasyonu Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu’dan aldı.

Yıldız Erkekler

Üçüncülük Maçı | İstanbul BBSK-Bilim Yaşam: 3-2 (23-25, 25-19, 25-19, 20-25, 15-11)

Final Maçı | Arkas Spor-TVF Spor Lisesi: 3-1 (16-25, 27-25, 25-23, 25-23)

Sıralama

  1. Arkas Spor
  2. TVF Spor Lisesi
  3. İstanbul BBSK

Final karşılaşmasının ardından düzenlenen törende, Yıldız Erkekler Festival Voleybol Altyapılar Türkiye Şampiyonası’nda üçüncü sırayı elde eden İstanbul BBSK takımı, madalyalarını Türkiye Voleybol Federasyonu İzmir Voleybol İl Temsilcisi Hakan Gürsu’ndan, kupasını ise Milli Hakemler ve Gözlemciler Kurulu Üyesi Nükhet Dikmen’den aldı.

Yıldız Erkekler Festival Voleybol Altyapılar Türkiye Şampiyonası’nda ikinci sırayı elde eden TVF Spor Lisesi takımı, madalyalarını İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ersan Odaman’dan, kupalarını ise İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanı Hakan Orhun Bilge’den aldı.

Yıldız Erkekler Festival Voleybol Altyapılar Türkiye Şampiyonası’nda şampiyon olarak birinci sırayı elde eden Arkas Spor takımı, madalyalarını Milli Hakemler ve Gözlemciler Kurulu Başkanı Aziz Yener’den, kupasını ise Türkiye Voleybol Federasyonu Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu’dan aldı.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0