Advan+AGE Projesi: Selanik Toplantısı ve Voleybol Federasyonu İşbirliği

HomeMagazin

Advan+AGE Projesi: Selanik Toplantısı ve Voleybol Federasyonu İşbirliği

Advan+AGE Projesi'nin ikinci ulusötesi toplantısı, Selanik'te gerçekleşti. TVF liderliğindeki proje ekibi, uluslararası işbirlikçilerle bir araya gelerek voleybolun gençler üzerindeki etkisini artırmak için gelecek adımları planladı.

Hala Çok Yolumuz Var
Filenin Sultanları Zorlu Maçta Japonya’ya Yenildi!
Festival Voleybol Altyapılar Türkiye Şampiyonası’nda Midi Kız ve Küçük Erkek Teknik Toplantı Yapıldı

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından yürütülen Advan+AGE projesi, ikinci ulusötesi toplantısını Yunanistan’ın Selanik kentinde gerçekleştirdi. Toplantıda, TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş liderliğinde, proje ekibi, Ankara Üniversitesi yetkilileri ve uluslararası ortaklar bir araya geldi.

Toplantıda, projenin tamamlanan aşamaları detaylı bir şekilde ele alındı. Volleyball 101 kitapçığı, antrenman programları, sağlıklı beslenme yönergeleri ve gençler için gelişim testleri gibi konuların yanı sıra, web sitesi ve sosyal medya faaliyetleri gibi iş paketleri üzerinde yoğunlaşıldı. Ayrıca, kapanış etkinliğinin detayları da planlandı.

Bu toplantı, Advan+AGE projesinin voleybolun gençler üzerindeki olumlu etkisini artırmak için attığı önemli adımlardan biri oldu.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0