Solgar Türkiye Voleybol Milli Takımlarının Ana Sponsoru Oldu

HomeMagazin

Solgar Türkiye Voleybol Milli Takımlarının Ana Sponsoru Oldu

Solgar, Türkiye Voleybol Federasyonu ile ana sponsorluk anlaşması imzalayarak Türkiye Voleybol Milli Takımları'nın ana sponsoru oldu. İş birliği, 2024 Paris Olimpiyat Elemeleri sonrasında düzenlenecek bir basın toplantısıyla detaylarıyla paylaşılacak.

U19 Dünya Şampiyonası Çeyrek Finalinde Rakip Bulgaristan
Türkiye Erkek Oturarak Voleybol Milli Takımı Macaristan’a 3-2 Mağlup Oldu
19 Yaş Altı Kız Milli Takımımız Balkan Şampiyonası’nda Sırbistan’a Mağlup Oldu, Yarı Finale Yükseldi

Türkiye’nin önde gelen besin takviyesi markalarından biri olan Solgar, Türkiye Voleybol Federasyonu ile gerçekleştirdiği iş birliğiyle Türkiye Voleybol Milli Takımları’nın ana sponsoru oldu.

Türkiye Voleybol Federasyonu, gıda takviyeleri sektörünün lider isimlerinden Solgar ile voleybol milli takımları için sponsorluk anlaşması imzaladı. Yapılan bu anlaşma, Solgar’ı Filenin Sultanları ve Filenin Efeleri’nin ana sponsoru olarak belirliyor.

İş birliği kapsamındaki detaylar, A Milli Kadın Voleybol Takımı‘nın katıldığı 2024 Paris Olimpiyat Elemeleri’nin sona ermesinin ardından düzenlenecek olan bir basın toplantısıyla kamuoyuyla paylaşılacak. Türkiye Voleybol Federasyonu ile Solgar arasındaki bu stratejik iş birliği, Türk voleybolunun gelişimine önemli bir destek sağlayacak.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0