Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Altyapı Milli Takımlarımızla Yemekte Bir Araya Geldi

HomeMilli TakımlarAltyapılar

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Altyapı Milli Takımlarımızla Yemekte Bir Araya Geldi

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Ankara'da milli voleybol takımlarıyla bir araya geldi. Detaylar haberimizde.

2023 Erkekler AXA Sigorta Kupa Voley Başladı
U17 Erkek Milli Takımımız, Balkan Şampiyonası için Ankara’da Kampa Girdi
U19 Kız Milli Takımı, Balkan Şampiyonası İçin Ankara’da Kamp Başlattı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Sayın Mahinur Özdemir Göktaş, Ankara’da kamp çalışmalarını sürdüren U22 Kız, U22 Erkek, U19 Kız ve U19 Erkek Milli Takımlarımızla akşam yemeğinde bir araya geldi. Yemeğe Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu ve TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bahar Mert de katıldı.

Bakan Göktaş, sporcularla yemek sonrasında sahada bir süre sohbet etti ve karşılıklı voleybol oynadı.

Bakan Göktaş konuşmasında, ”Bugün sizlerle birlikte olduğum için çok mutluyum. İnşallah yıllar sonra da sizleri alkışlıyor oluruz. Ülkemizi en iyi şekilde gururlandırmaya devam edersiniz. Umarım gözlerinizdeki ışığınız, motivasyonunuz hiç bitmez. Hepiniz, uluslararası alanda ülkemizi, bayrağımızı temsil ediyorsunuz. Bizler de sizleri desteklemeye, gurur duymaya ve alkışlamaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ise Bakan Göktaş’ın voleybolu sevgiyle kucaklayan ve mütevazı biri olduğunu belirtti ve teşekkürlerini iletti.

Buluşmanın sonunda TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş’a adının yazılı olduğu milli takım forması hediye etti.

Bu buluşma, sporcular ile üst düzey yetkililer arasında yakın ilişkilerin ve desteğin önemini vurgulamaktadır. Bakan Göktaş’ın sporcularla bir araya gelerek onları motive etmesi, spor camiasında olumlu bir etki yaratmaktadır.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0