Bahçelievler Belediye Spor Kulübü Altyapıdan A Takıma Yükselen Oyuncularla Güçleniyor

HomeHaber1. ve 2. Lig

Bahçelievler Belediye Spor Kulübü Altyapıdan A Takıma Yükselen Oyuncularla Güçleniyor

Bahçelievler Belediye Spor Kulübü, altyapısından yetişen oyuncular Gamze Çiftçi ve Sıla Şahin'i A takımına yükselterek yeni sezona iddialı bir şekilde hazırlanıyor.

Fatma Beyaz, Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımı’na Geri Döndü
Beşiktaş Ayos, Emily Maglio’yu Kadrosuna Kattı
Ayça Çebi, ALS Spor Kulübü’ne Transfer Oldu

Bahçelievler Belediye Spor Kulübü, altyapısında yetişen yetenekli oyuncularıyla A takımını güçlendirme adına önemli adımlar atmaya devam ediyor. Yeni sezonda A takımında forma giyecek olan oyuncular Gamze Çiftçi ve Sıla Şahin ile yapılan transfer anlaşmaları kulüp yetkilileri tarafından duyuruldu.

Altyapıdan yetişen başarılı oyuncu Gamze Çiftçi, yeni sezonda Bahçelievler Belediye Spor Kulübü A takımında yer alacak. Genç orta oyuncu, 1. Lig takımında göstereceği performansla kendini kanıtlamayı hedefliyor.

Bahçelievler Belediye altyapısından yetişen libero oyuncusu Sıla Şahin de yeni sezonda A takımında yer alacak. 1.72 boyundaki genç oyuncu, 2023 – 2024 sezonunda takımın savunma hattında önemli bir rol üstlenecek.

Altyapıdan yetişen oyuncular Gamze Çiftçi ve Sıla Şahin’in A takımına yükselmesi, Bahçelievler Belediye‘nin gelecek vizyonunu yansıtıyor. Kulüp yetkilileri, altyapıya yatırım yaparak yerel yetenekleri takımın çekirdeğine entegre etmenin önemini vurguluyor.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0