Buket Gülübay Liderliğindeki Vasas Óbuda, Kupayı Kazandı!

HomeDünyaAvrupa Ligleri

Buket Gülübay Liderliğindeki Vasas Óbuda, Kupayı Kazandı!

Türk pasör Buket Gülübay'ın liderliğindeki Vasas Óbuda, Macaristan Kupası finalinde Bekescsabai'yi 3-0 yenerek zaferi kutladı. Detaylar ve daha fazlası haberimizde!

Voleybol Sahasında Sıçrama Çağı: Oyuncular, Yerler ve Malzemeler
Naz Aydemir Akyol Evine Dönüyor
Fenerbahçe’ye Kötü Haber

Macaristan Kupası finali, Türk pasörlerin mücadelesine sahne oldu. Türk pasör Buket Gülübay’ın formasını giydiği Vasas Óbuda ile Türk pasör Cansu Aydınoğulları’nın pasörlüğünü yaptığı Bekescsabai karşı karşıya geldi. İşte detaylar:

Macaristan Kupası finalinde Vasas Óbuda ile Bekescsabai karşı karşıya geldi. Heyecan dolu mücadelede Vasas Óbuda, rakibini 3-0’lık net bir skorla mağlup ederek kupayı müzesine götürdü. Karşılaşmanın setleri sırasıyla 18-25, 20-25 ve 21-25 sonuçlandı.

Buket Gülübay’ın Performansı: “En İyi Pasör” Ödülü

Vasas Óbuda’nın şampiyonluğunda önemli bir rol oynayan Türk pasör Buket Gülübay, maçtaki başarılı performansıyla “En İyi Pasör” ödülüne layık görüldü. Gülübay’ın etkili oyunu, takımının zaferinde belirleyici oldu.

Lig çeyrek finalinde rakiplerini mağlup ederek adlarını yarı finale yazdıran iki takım, Vasas Óbuda ve Bekescsabai, önemli bir başarıya imza attı. Vasas Óbuda, MAV Elore SC ile; Bekescsabai ise KNRC ile yarı final serisi oynayacak. Bu seriler, heyecan dolu ve çekişmeli maçlara sahne olacak.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0