CEV Plaj Voleybolu Avrupa Kupası’nda İkinci Gün Tamamlandı

HomePlaj, Kar ve Masa VoleyboluPlaj Voleybolu

CEV Plaj Voleybolu Avrupa Kupası’nda İkinci Gün Tamamlandı

CEV Plaj Voleybolu Avrupa Kupası'nda ikinci gün heyecanı sona erdi. Türkiye'nin temsilcileri mücadelelerine devam ediyor. Detaylar haberimizde!

CEV Plaj Voleybolu Avrupa Kupası Heyecanı Balıkesir’de Başlıyor
Vilnius ve Balıkesir’de Finaller İçin Dört Mücadele
TVF Pro Beach Tour Balıkesir Ocaklar Etabı Başlıyor

Avrupa Voleybol Konfederasyonu’nun (CEV) bu yıl ilk kez düzenlediği Plaj Voleybolu Avrupa Kupası organizasyonunda ikinci gün geride kaldı. Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi iş birliğiyle Burhaniye ilçesindeki Ören Plajı’nda gerçekleştirilen organizasyonda play-off ve klasman etabı ile yarı finale yükselen takımlar belli oldu.

Kadınlarda Altınyurt Spor Kulübü, A Grubu’nu 4 galibiyet, 4 mağlubiyet ve 12 puanla 3. sırada tamamladı ve play-off etabına yükseldi. B Grubu’nda yer alan Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübü ise 2 galibiyet, 6 mağlubiyet ve 10 puanla grubunu son sırada tamamladı ve klasman karşılaşmaları oynamaya hak kazandı.

Erkeklerde A Grubu’nda mücadele eden Kartal Anadolu Spor Kulübü, oynadığı 8 karşılaşmadan mağlup ayrılarak grubunu son sırada tamamladı. Kartal Anadolu Spor Kulübü, klasman karşılaşmaları oynayacak. B Grubu’nda ise TVF Spor Lisesi Voleybol İhtisas Kulübü, 8 karşılaşmada 7 galibiyet, 1 mağlubiyet alarak 15 puanla grubunu ikinci sırada tamamladı ve play-off etabına yükseldi.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0