Aras Kargo, Hanna Kliments İle Anlaştı!

HomeHaberSultanlar Ligi

Aras Kargo, Hanna Kliments İle Anlaştı!

Aras Kargo Spor Kulübü, geçen sezon Dinamo Ak Bars'ta forma giyen deneyimli pasör çaprazı Hanna Kliments ile anlaşma sağladı.

Aras Kargo, Elisa Tuana Köse İle Güçlendi
Aras Kargo, Mısra Aşçı’yı Kadrosuna Kattı!
Aras Kargo ve Filenin Efeleri, Riva’da Kıyı Temizliği Yaparak Çevre İçin Sorumluluk Aldı

Sultanlar Ligi ekiplerinden Aras Kargo Spor Kulübü, yeni sezon öncesi kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Geçen sezon Rusya’nın Dinamo Ak Bars takımında forma giyen ve daha önce Kuzeyboru’da da başarılı performanslarıyla dikkat çeken 1998 doğumlu pasör çaprazı Hanna Kliments ile anlaşma sağladığını açıkladı.

Hanna Kliments, Aras Kargo Forması Giyecek!

Sultanlar Ligi’nde iddialı bir kadro oluşturmayı hedefleyen Aras Kargo, Hanna Kliments’in transferiyle güçlü bir adım attı. Geçtiğimiz sezon Dinamo Ak Bars formasıyla başarılı bir performans sergileyen ve tecrübeli bir oyuncu olan Kliments, Aras Kargo formasıyla sahalara dönecek olmanın heyecanını yaşıyor.

Sultanlar Ligi’nde Aras Kargo Güçleniyor!

Aras Kargo Spor Kulübü, Hanna Kliments’in transferiyle Sultanlar Ligi’nde daha da güçleniyor. Deneyimli ve yetenekli oyuncunun takıma katılmasıyla birlikte Aras Kargo, yeni sezonda iddialı bir performans sergilemeyi hedefliyor. Hanna Kliments’in transferiyle birlikte Aras Kargo’nun Sultanlar Ligi’ndeki rekabetçi yapısı daha da güçlenmiş olacak.

Başarılar Hanna Kliments ve Aras Kargo!

Aras Kargo Spor Kulübü, Hanna Kliments’in transferiyle ilgili olarak heyecanını ve memnuniyetini dile getiriyor. Oyuncuya ve takımına yeni sezonda başarılar diliyoruz.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0