Eczacıbaşı Mini Tigers Voleybol Şenliği Düzenlendi

HomeHaberAltyapılar

Eczacıbaşı Mini Tigers Voleybol Şenliği Düzenlendi

Eczacıbaşı Spor Kulübü, her yaştan kız çocuğunun spora adım atmasına olanak sağlayan Mini Tigers Voleybol Şenliği'ni düzenledi.

Megi Bislimi, Eczacıbaşı Dynavit’e Transfer Oldu ve Türk Voleybolunda Yeni Bir Yetenek Parlıyor!
Dünya Şampiyonu Eczacıbaşı Dynavit Yurda Döndü
Saliha Şahin, Eczacıbaşı’ndan Ayrıldı!

Eczacıbaşı Spor Kulübü, her yaştan kız çocuğunun spora adım atmasına olanak sağlayan Mini Tigers Voleybol Şenliği’ni düzenledi. Yüzlerce minik voleybolseverin katılımıyla gerçekleşen etkinlik, 2011-2015 doğumlu 150 voleybolcunun ablalarıyla birlikte mücadele ettiği ve madalyalarını aldığı keyifli bir gün oldu.

Eczacıbaşı Spor Kulübü, kurulduğu günden bu yana her yaştan kız çocuğunun spora adım atmasını destekleyerek Türkiye’yi ve Türk voleybolunu gururla temsil eden voleybolcular yetiştirmektedir. Bu çerçevede düzenlenen geleneksel “Mini Tigers Voleybol Şenliği” bir kez daha gerçekleştirildi.

Eczacıbaşı Spor Salonu’nda gerçekleşen şenlik, yüzlerce minik voleybolseverin katılımıyla bir voleybol festivaline dönüştü. Minik sporcuların yanı sıra velilerin de katılım sağladığı etkinlikte çocuklar, gün boyunca voleybolun keyfini çıkardı. 2011-2015 doğumlu 150 voleybolcu, Eczacıbaşı altyapısında forma giyen ablalarıyla birlikte birbirleriyle mücadele ettiler. Maçların ardından Mini Tigerlar, sertifikalarını ve madalyalarını aldılar. Madalya töreninin ardından, Eczacıbaşı’nın gelecek nesli olan Mini Tigerlar, aileleriyle birlikte festival coşkusunu yaşadılar.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0