Elif Şahin: Tarihi Bir Final İçin Heyecanlıyım

HomeMilli TakımlarKadın Milli Takımlar

Elif Şahin: Tarihi Bir Final İçin Heyecanlıyım

A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın pasörü Elif Şahin, 2023 CEV Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası'ndaki yarı final galibiyeti sonrası duygularını paylaştı. İşte Elif Şahin'in tarihi final öncesindeki açıklamaları.

U22 Kadın Milli Takımımız, Namağlup Avrupa Şampiyonası Finalleri’nde
U17 Erkek Milli Takımımız, Avrupa Şampiyonası’nda 3’te 3 Yaptı
Filenin Sultanları, Üst Üste 3. Zaferiyle Avrupa Şampiyonası’nda Parlıyor

2023 CEV Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası‘nda yarı finalde İtalya’yı mağlup ederek adını finale yazdıran A Milli Kadın Voleybol Takımı‘nın başarılı pasörü Elif Şahin, Sırbistan karşılaşması öncesinde duygularını paylaştı.

Elif Şahin, şunları söyledi: “Yarı finalde turnuvanın en güçlü takımlarından biri olan İtalya ile karşılaştık. Bu maçın kolay olmayacağını biliyorduk. Nitekim de öyle oldu. Geriden gelerek karşılaşmayı kazanmak her zaman zordur. Bu geri dönüşle birlikte sahaya karakterimizi yansıttığımızı düşünüyorum. Finale yükseldiğimiz için çok mutluyuz. Milli takım olarak inanılmaz bir yaz geçiriyoruz. Milletler Ligi’nin ardından Avrupa Şampiyonası’nda da final oynamak hedeflerimizden bir tanesiydi. Benim için de çok özel bir final olacak, çünkü milli takımla Avrupa Şampiyonası’nda ilk kez final oynayacağım. Heyecanlıyım. Umarım yarın tarihimizdeki ilk Avrupa şampiyonluğunu kazanıp bu heyecanı da ülkemize yaşatmak istiyoruz.”

YORUMLAR

YORUMLAR: 0