Fenerbahçe Opet, Vodafone Sultanlar Ligi’nde Şampiyon Oldu!

HomeHaberSultanlar Ligi

Fenerbahçe Opet, Vodafone Sultanlar Ligi’nde Şampiyon Oldu!

Fenerbahçe Opet, Eczacıbaşı Dynavit'i final serisindeki beşinci maçta mağlup ederek Vodafone Sultanlar Ligi'nde şampiyon oldu.

Eczacıbaşı Dynavit, Şampiyonlar Ligi’nde Play-off Turuna Yükseldi
Türk Finali’nde Şampiyon Eczacıbaşı Dynavit
Eczacıbaşı Dynavit, Karayolları’nı 3-0’lık Net Skorla Geçti!

Vodafone Sultanlar Ligi’nin heyecan dolu final serisinde Fenerbahçe Opet, Eczacıbaşı Dynavit takımıyla oynadığı beşinci maçta galip gelerek şampiyon oldu.

Fenerbahçe Opet, Vodafone Sultanlar Ligi Şampiyonluğunu İlan Etti!

Fenerbahçe Opet, Vodafone Sultanlar Ligi’nde bu sezonun şampiyonu oldu. Eczacıbaşı Dynavit ile oynadığı final serisinin beşinci ve son maçında üstün bir performans sergileyen Fenerbahçe Opet, rakibini mağlup ederek şampiyonluk kupasını kaldırdı.

Şampiyonluk Maçında Fenerbahçe Opet, Eczacıbaşı Dynavit’i Mağlup Etti!

Vodafone Sultanlar Ligi’nin heyecanla beklenen final serisinin beşinci maçı nefesleri kesti. Fenerbahçe Opet ile Eczacıbaşı Dynavit arasında oynanan bu kritik maçı Fenerbahçe Opet, üstün bir performansla tamamladı ve şampiyonluk kupasını kazandı. Büyük çekişmeye sahne olan maçın sonucunda Fenerbahçe Opet, rakibini mağlup ederek sezonun şampiyonu oldu.

Fenerbahçe Opet’i şampiyonlukta başarıyla taşıyan oyuncular ve teknik ekip büyük bir sevinç yaşarken, taraftarlar da bu gurur dolu anı coşkuyla kutladılar.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0