Fenerbahçe Opet’ten Yeni Sponsorluk Anlaşması

HomeHaberSultanlar Ligi

Fenerbahçe Opet’ten Yeni Sponsorluk Anlaşması

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı, arsaVev ile yeni bir sponsorluk anlaşması imzaladı.

Fenerbahçe Opet Zirvede!
AXA Sigorta Kupa Voley’de Çeyrek Final Eşleşmeleri Belli Oldu
Fenerbahçe Opet, Şampiyonlar Ligi’ne Veda Etti

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı, arsaVev ile yeni bir sponsorluk anlaşması imzaladı. Ülker Stadı’nda düzenlenen törene, genel sekreter Burak Kızılhan, voleyboldan sorumlu yönetici Simla Türker Bayazıt, voleybol takımlar sportif direktörü Dariusz Stanicki, arsaVev Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Öztürk ve arsaVev Genel Müdürü Cem Ergüven katıldı.

Sponsorluk anlaşmasına göre, gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren arsaVev’in logosu, bu sezon sarı-lacivertli takımın taytında yer alacak.

Burak Kızılhan, açıklamada bulunarak, “arsaVev ile çok kısa bir süre önce, kadın futbol takımımıza vermiş oldukları sponsorluk için bir araya gelmiştik. Anlaşmamızın her iki taraf için hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Cumhuriyetimizin 100. yılında, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın şampiyonluklarını, kupalarını, başarılarını hep birlikte kutlamak dileğiyle” ifadelerini kullandı.

Kızılhan ayrıca, Cumhuriyet Bursu projesine verilen destekten ve sporcuların bu projeyi sahiplenmesinden bahsetti.

Simla Türker Bayazıt ise anlaşmanın önemine değinerek, “arsaVev logosu takımımızın taytında yer alacak. Bu anlaşma, takımımızın başarılarına büyük katkı sağlayacak. Bu iş birliğinin uzun soluklu olmasını dilerken, kendilerine hoş geldiniz demek istiyorum” dedi.

Dariusz Stanicki, yeni sponsorları arsaVev’e teşekkür etti ve Atatürk’ün voleybol hakkındaki sözlerini paylaştı.

arsaVev Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Öztürk, projeye verdikleri desteği açıkladı ve Türk sporunu birleştirici bir güç olarak tanımladı. Ayrıca Cumhuriyet Bursu projesine katkılarını dile getirdi.

Cem Ergüven ise kadın sporcuları desteklemenin gurur verici olduğunu söyledi ve kulübün 100. yılını kutladı.

Tören, imza töreni ve hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0