Saliha Şahin: Daha Fazla Kupa Kazanmak İstiyorum

HomeDünyaAvrupa Ligleri

Saliha Şahin: Daha Fazla Kupa Kazanmak İstiyorum

Milli voleybolcu Saliha Şahin, Chemik Police takımıyla Polonya Süper Kupası'nı kazandı. Kendi gelişimini sürdürmek ve daha fazla kupa kazanmak isteyen Şahin, Türk sporunun gururu olma yolunda ilerliyor.

Saliha Şahin, Chemik Police ile Çifte Kupa Kazandı!
Chemik Police, TauronLiga Çeyrek Finallerinde Energa MKS Kalisz’i Yenerek Zaferini Güvence Altına Aldı
Saliha Şahin’li Chemik Police Hazırlık Turnuvasında Şampiyon!

Milli voleybolcu Saliha Şahin, Chemik Police formasıyla kazandığı ilk kupa sonrası, “Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında Avrupa’da kupa kazanmak, sevilen ve değer gören Türk bir sporcu olmak gurur verici ama daha fazlasını yapmak en büyük dileğim” dedi.

Eczacıbaşı Dynavit’ten Polonya’nın Chemik Police takımına yaz döneminde kiralanan milli voleybolcu Saliha Şahin, takımıyla Polonya Süper Kupası’nda LKS Lodz’u 3-1 mağlup ederek kupayı müzesine götürdü. Demirören Haber Ajansı’na (DHA) yaptığı açıklamada Polonya’ya alıştığını ve yoğun bir çalışma temposunda olduklarını belirten Şahin, “Çok çalışıyoruz ve bunu kupayla taçlandırdık. Polonya’ya ve takımıma alıştım. İlk kupamızı da kazandık. Kendimi iyi ve güçlü hissediyorum. Burada antrenmanlar çok yoğun geçiyor, benim için de bu çok önemli. Çünkü hedeflerim var ve bunları gerçekleştirmem için de güçlü olmam lazım. Burada bana olan ilgi de fazla. Performansım yükseliyor ancak daha fazlasını yapmak istiyorum. Kazandığımız kupa da bizi daha fazla motive edecek” dedi.

“Cumhuriyetimizin 100’üncü Yılında Avrupa’da Kupa Kazanmak Gurur Verici”

Polonya’da büyük bir sevgi gördüğünü ifade eden 24 yaşındaki sporcu, “Burada bana olan ilgi de çok güzel. Ülkemi de çok güzel temsil ettiğimizi düşünüyorum. Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında Avrupa’da kupa kazanmak, sevilen ve değer gören Türk bir sporcu olmak gurur verici ama daha fazlasını yapmak en büyük dileğim” diye konuştu.

Kaynak: DHA

YORUMLAR

YORUMLAR: 0