Filenin Efeleri, Avrupa Altın Ligi’nde Danimarka’yı Konuk Ediyor

HomeMilli TakımlarErkek Milli Takımlar

Filenin Efeleri, Avrupa Altın Ligi’nde Danimarka’yı Konuk Ediyor

A Milli Erkek Voleybol Takımımız, Avrupa Altın Ligi'nde lider durumda bulunarak dörtlü finali garantiledi. Filenin Efeleri, Danimarka'yı konuk edeceği son maçında taraftarlarıyla buluşacak.

Filenin Efeleri, Challenger Kupası 2023’te Şampiyon Oldu
Filenin Efeleri, Japonya’ya Karşı Zorlu Mücadelede Mağlup Oldu
Faik Samet Güneş: Seyir Zevki Yüksek Bir Maç Bizi Bekliyor

Filenin Efeleri, 2023 CEV Avrupa Altın Ligi’nde heyecanı doruklarda yaşatmaya devam ediyor. A Grubu’nda mücadele eden A Milli Erkek Voleybol Takımımız, lider durumda bulunarak dörtlü final bileti aldı. Şimdi ise gruptaki son maçında Danimarka’yı ağırlamaya hazırlanıyor.

Karşılaşma, yarın saat 17.00’de TVF Başkent Voleybol Salonu’nda gerçekleşecek ve TRT Spor tarafından canlı olarak yayınlanacak. Voleybol severler, ücretsiz olarak maça katılma fırsatı bulacaklar.

Filenin Efeleri, Avrupa Altın Ligi’ndeki performansıyla dikkat çekiyor. Şu ana kadar oynanan beş karşılaşmada üstün bir performans sergileyen milli takımımız, Danimarka maçı öncesinde aldığı sonuçlarla liderlik koltuğunda yer alıyor. İşte takımımızın gruptaki maçlardaki performansı:

  • Danimarka-Türkiye: 0-3
  • Portekiz-Türkiye: 2-3
  • Türkiye-Romanya: 2-3
  • Romanya-Türkiye: 2-3
  • Türkiye-Portekiz: 3-1

Bu sonuçlarla A Milli Erkek Voleybol Takımımız, dörtlü finali garantilemiş durumda. 24-25 Haziran 2023 tarihlerinde Hırvatistan’ın Zadar şehrinde düzenlenecek olan Avrupa Altın Ligi Dörtlü Finali‘nde milli takımımız mücadele edecek.

Filenin Efeleri, inanılmaz bir performans sergileyerek Avrupa Altın Ligi‘nde adından söz ettiriyor. Taraftarlar, son maçta takımlarını desteklemek ve liderliklerini sürdürmelerine tanıklık etmek için TVF Başkent Voleybol Salonu’na davet ediliyor.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0