Filenin Efeleri, FIVB Challenger Kupası Çeyrek Finalinde Dominik Cumhuriyeti ile Karşılaşacak!

HomeMilli TakımlarErkek Milli Takımlar

Filenin Efeleri, FIVB Challenger Kupası Çeyrek Finalinde Dominik Cumhuriyeti ile Karşılaşacak!

2023 CEV Avrupa Altın Ligi şampiyonu A Milli Erkek Voleybol Takımımız, 27-30 Temmuz 2023 tarihlerinde Katar'ın ev sahipliğinde Doha'da düzenlenecek F

Filenin Efeleri, Antalya’da VNL Heyecanına Başlıyor!
Efe Bayram, Adis Lagumdzija ve Ebrar Karakurt Hakkında Gurur Dolu Açıklamalarda Bulundu
Filenin Efeleri, Challenger Kupası 2023’te Şampiyon Oldu

2023 CEV Avrupa Altın Ligi şampiyonu A Milli Erkek Voleybol Takımımız, 27-30 Temmuz 2023 tarihlerinde Katar’ın ev sahipliğinde Doha’da düzenlenecek FIVB Challenger Kupası’nda mücadele etmeye hazırlanıyor.

Filenin Efeleri, organizasyonda sekiz takımın katılımıyla gerçekleşecek ve çeyrek finalde Dominik Cumhuriyeti ile karşı karşıya gelecek. Maç yarın saat 20.00’de başlayacak ve TRT Spor Yıldız’dan canlı yayınlanacak.

FIVB Challenger Kupası’nda mücadele eden ülkeler, 2024 Voleybol Milletler Ligi’ne katılma hakkı elde etmek için kıyasıya mücadele edecekler. Milli takımımız, güçlü rakipleriyle mücadele ederek şampiyonluk yolunda ilerlemeyi hedefliyor.

Millilerimiz, Dominik Cumhuriyeti ile olan çeyrek final mücadelesini kazanması halinde yarı finalde Ukrayna-Çin maçının galibiyle karşılaşacak. A Milli Erkek Voleybol Takımı, tüm oyuncuların performansı ve mücadeleci ruhuyla turnuvada gösterilecek performansı ile Türk voleybolseverlerin gururu olacak.

FIVB Challenger Kupası‘ndaki diğer çeyrek final eşleşmeleri ise şu şekilde:

  • Katar – Tayland
  • Tunus – Şili
  • Ukrayna – Çin

Filenin Efeleri’nin başarılarına tanık olmak ve milli takımımıza destek olmak için voleybolseverler heyecanla turnuvayı takip etmeye hazırlanıyor. A Milli Erkek Voleybol Takımımıza başarılar diliyoruz.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0