Akkuş Belediyespor, Tecrübeli Antrenör Hakan Özkan ile Anlaştı!

HomeHaberEfeler Ligi

Akkuş Belediyespor, Tecrübeli Antrenör Hakan Özkan ile Anlaştı!

Akkuş Belediyespor erkek voleybol takımı, AXA Sigorta Efeler Ligi'nde mücadele edecekleri yeni sezonda tecrübeli antrenör Hakan Özkan ile anlaşma sağladı. Başkan İsa Demirci, kalıcı ve başarılı bir takım olma hedefiyle transfer çalışmalarına başladıklarını belirtti.

Danimarkalı Pasör Mikkel Hoff Akkuş Belediyespor’da
Genç Libero Arda Yeşildağ, Efeler Ligi’nde Yeni Takımı Akkuş Belediyesi’ne Transfer Oldu
Smaçör Ahmetcan Büyükgöz, Akkuş Belediyesi’nde

AXA Sigorta Efeler Ligi’nin yeni temsilcisi Akkuş Belediyespor erkek voleybol takımı, 2023-2024 sezonu kadro yapılanması çalışmalarına hızla devam ediyor. Geçtiğimiz sezon AXA Sigorta Efeler Ligi‘ne yükselme başarısı gösteren kulüp, yeni sezon için tecrübeli antrenör Hakan Özkan ile anlaşma sağladı.

Uzun yıllardır İstanbul Büyükşehir Belediyespor’da antrenörlük görevini üstlenen Özkan, Akkuş Belediyespor ile yapılan anlaşmanın ardından bugün resmi imzayı attı. Kulüp Başkanı İsa Demirci, yapılan transferlerle Efeler Ligi‘nde kalıcı ve başarılı bir takım olma hedeflerine emin adımlarla ilerlediklerini belirtti.

Başkan Demirci, “Akkuş Belediyespor olarak İlçemizi ve İlimizi voleybolun en üst ligi olan Efeler Ligi’nde temsil ettiğimiz için mutluyuz. Yeni sezon öncesi kadro yapılanması çalışmalarına başladık. Bu kapsamda ilk olarak antrenörümüz Hakan Özkan ile anlaşarak ilk imzayı attık. Efeler Ligi’nde kalıcı bir takım olabilmek için kadromuzu en iyi şekilde oluşturarak başarılı bir takım olmak istiyoruz. Ben atılan imzaların her iki taraf için de hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Tecrübeli antrenör Hakan Özkan ise Akkuş Belediyespor’u çalıştıracak olmasından dolayı mutlu olduğunu ifade ederek, yeni sezonda takımın başarısı için elinden gelen tüm çabayı göstereceğini belirtti.

Akkuş Belediyespor, Hakan Özkan yönetimindeki güçlü kadrosuyla AXA Sigorta Efeler Ligi’nde kalıcı bir başarı elde etmek için önemli mücadelelere hazırlanıyor. Takım, taraftarları ve voleybolseverlerin desteğiyle yeni sezonda büyük bir heyecanla sahaya çıkacak.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0