Filenin Efeleri “Slovenya Karşısında Turu Geçmek İstiyoruz”

HomeMilli TakımlarErkek Milli Takımlar

Filenin Efeleri “Slovenya Karşısında Turu Geçmek İstiyoruz”

A Milli Erkek Voleybol Takımı, Slovenya ile karşılaşacakları kritik maç öncesi moralli ve hedeflerine odaklanmış bir şekilde hazırlıklarını sürdürüyor.

Filenin Efeleri, Avrupa Altın Ligi’ne Galibiyetle Başladı
Teşekkürler Alberto Giuliani: A Milli Erkek Voleybol Takımı Yeni Bir Döneme Hazırlanıyor
Filenin Efeleri Hazırlık Maçında Sırbistan’a Mağlup Oldu

2023 CEV Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda son 16 turu heyecanı devam ederken, Filenin Efeleri smaçörü Mirza Lagumdzija ve pasör çaprazı Kaan Gürbüz, önemli bir maç öncesinde TVF’nin resmi internet sitesine değerlendirmelerde bulundu.

Milli voleybolcular, Slovenya ile karşılaşmadan önce şunları söyledi:

Mirza Lagumdzija: “Önümüzde Slovenya’ya karşı çok zor bir maç var. İyi bir takım, güzel voleybol oynuyorlar ve üç smaçörlü sistemleriyle dikkat çekiyorlar. Ancak bu maça iyi hazırlandık ve rakibimizi iyi tanıyoruz. Kendimize güveniyoruz ve bu maçı kazanarak turu geçen taraf biz olacağız.”

Kaan Gürbüz: “Son 16 turunda karşımızda Slovenya var. Bu maçı kazanarak yolumuza devam etmek istiyoruz ve hedefimiz çeyrek finale çıkmak. Takım olarak enerjimiz ve motivasyonumuz çok yüksek. Pes etmeyen bir ekibiz ve maça odaklanmış durumdayız. Slovenya karşısında en iyi performansımızı sergilemek için sahada olacağız.”

A Milli Erkek Voleybol Takımı “Filenin Efeleri”, bu önemli karşılaşma için hazırlıklarını tamamlamış durumda ve turu geçmek için ellerinden geleni yapmaya kararlılar. Slovenya ile yapılacak müsabaka voleybolseverlerin büyük bir heyecanla beklediği bir maç olacak.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0