Varna’da Mini EuroVolley – Voleybol Okulu Etkinliğine Yoğun İlgi!

HomeDünyaAvrupa Ligleri

Varna’da Mini EuroVolley – Voleybol Okulu Etkinliğine Yoğun İlgi!

Bulgaristan'ın Varna şehrinde düzenlenen EuroVolley maçlarının organizatörleri, CEV Mini EuroVolley - Voleybol Okulu etkinliği ile genç voleybolcuları heyecanlandırmayı başardılar.

Bulgaristan’dan Gelen 2000 Doğumlu Yetenek Simeon Topuzliev, İtalya’ya Adımını Atıyor
A Milli Kadın Voleybol Takımı Başantrenörü Daniele Santarelli: “Bu Başlangıç İçin Mutluyum”
Japonya, VNL Tablosunun Zirvesine Çıktı

EuroVolley, kıtasal elit voleybolun önemli bir spor etkinliği olduğu kadar, geleceğin voleybol yıldızlarını büyütmek ve ilham vermek açısından da katkı sağlıyor. Bulgaristan’ın Varna şehrinde düzenlenen EuroVolley maçlarının organizatörleri, bu amaçla gerçekleştirdikleri CEV Mini EuroVolley – Voleybol Okulu etkinliği ile genç voleybolcuları heyecanlandırmayı başardılar.

Etkinlik büyük bir başarıya imza attı ve katılımcıların yüzlerindeki mutluluk ve heyecan hemen hemen dokunulur bir haldeydi. Etkinliğe 50’den fazla çocuk ve antrenörleri katıldı ve tribünlerden izleyen yarışmacı çocukların 200’den fazla ebeveyni, aile üyeleri ve arkadaşları da heyecana ortak oldular. Atmosferi daha da özel kılmak için, CEV EuroVolley SPR ekibi, çocukların voleybolu kendi idollerinin gibi deneyimlemeleri için gönüllü olarak yer aldılar. Büyük sürpriz ise Bulgar ulusal voleybol takımının kaptanı Tsvetan Sokolov liderliğindeki ekip tarafından geldi ve her katılımcıya özel tasarlanmış bir madalya hediye edildi.

Varna'da Mini EuroVolley - Voleybol Okulu Etkinliğine Yoğun İlgi!
Varna’da Mini EuroVolley – Voleybol Okulu Etkinliğine Yoğun İlgi!

Bulgaristan Voleybol Federasyonu, CEV Okul Projesi ‘Voleybol Oyna – Onunla Büyü’ konusunda Balkan ülkesi genç oyuncularının ilham kaynağı olmak için iyi bir kullanım yapmış durumda. Bu ayın ilerleyen günlerinde Sofya’da 4. CEV Koçlar Konvansiyonu’na ev sahipliği yapacaklar. Organizatörler, Varna deneyiminden unutulmaz anılarla ayrılacaklarını ve çocukların da kendi payları kadar eğlence ve zaferle evlerine döndüklerine inanıyorlar.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0