Filenin Sultanları, FIVB Voleybol Milletler Ligi 3. Hafta Kadrosunu Açıkladı

HomeMilli TakımlarKadın Milli Takımlar

Filenin Sultanları, FIVB Voleybol Milletler Ligi 3. Hafta Kadrosunu Açıkladı

Filenin Sultanları, Tayland'da yapılacak olan FIVB Voleybol Milletler Ligi 3. Hafta karşılaşmaları için kadrosunu belirledi.

Eda Erdem: Olimpiyat Elemeleri’ne Güzel Bir Başlangıç Yaptık
Filenin Sultanları, 2024 Paris Olimpiyat Elemeleri’nde İlerliyor
Voleybolcu Zehra Güneş, Son Pozlarıyla Ortalığı Yakıyor!

Filenin Sultanları, FIVB Voleybol Milletler Ligi’nin heyecanını yaşamak için Tayland’a hazırlanıyor. 3. Hafta karşılaşmalarında ilk maçını 28 Haziran Çarşamba günü Japonya’ya karşı oynayacak olan takım, güçlü bir kadroyla sahaya çıkacak.

Pasör mevkisinde Cansu Özbay ve Elif Şahin gibi deneyimli isimler yer alacak. Bu yetenekli pasörler, hücum organizasyonlarında önemli roller üstlenecek.

Smaçör pozisyonunda Meliha Diken, Hande Baladın, İlkin Aydın, Saliha Şahin ve Derya Cebecioğlu gibi etkili oyuncular bulunuyor. Bu güçlü hücum hattı, rakiplere karşı zorlu bir mücadele sunacak.

Pasör çaprazı bölgesinde ise genç yetenek Ebrar Karakurt görev alacak. Ebrar’ın hücum ve blok performansıyla takıma katkı sağlaması bekleniyor.

Orta oyuncu pozisyonunda Aslı Kalaç, Eda Erdem Dündar, Zehra Güneş ve Yasemin Güveli gibi deneyimli ve yetenekli isimler yer alacak. Bu oyuncular, hem hücum hem de blok alanında etkili olacaklar.

Savunma hattında ise Gizem Örge ve Ayça Aykaç libero pozisyonunda görev yapacak. Bu güvenilir libero oyuncular, takımın savunma performansını yükseltecek ve önemli kurtarışlar gerçekleştirecekler.

Filenin Sultanları, Tayland‘da gerçekleşecek olan FIVB Voleybol Milletler Ligi 3. Hafta karşılaşmalarında güçlü kadrosuyla mücadele ederek, başarılı sonuçlar elde etmeyi hedefliyor.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0