Halkbank, Cumhuriyet’in 100. Yılında Şampiyonluk İstiyor

HomeHaberEfeler Ligi

Halkbank, Cumhuriyet’in 100. Yılında Şampiyonluk İstiyor

Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi play-off final serisinde Ziraat Bankkart ile karşılaşacak Halkbank'ın milli smaçörü Yiğit Gülmezoğlu, Cumhuriyet'in 100. yılında şampiyon olarak tarihe geçmek istediklerini söyledi.

AXA Sigorta Efeler Ligi’nde 8’inci Hafta Sonuçları ve Puan Durumu
Halkbank, TÜRŞAD’ı 3-0’lık Skorla Yendi
Olimpiyat MVP’si Ngapeth, Halkbank’ta

Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi play-off final serisinde Ziraat Bankkart ile karşılaşacak Halkbank’ın milli smaçörü Yiğit Gülmezoğlu, Cumhuriyet’in 100. yılında şampiyon olarak tarihe geçmek istediklerini söyledi.

Ligde iki Ankara takımının mücadele edeceği play-off final serisinde ilk maç yarın oynanacak. TVF Başkent Voleybol Salonu’nda yapılacak karşılaşma saat 19.00’da başlayacak.

Halkbank Kulübü normal sezonu lider tamamladı. Kulüpten yapılan açıklamada, oyuncuların performansıyla lig şampiyonluğunu taçlandırmak istedikleri belirtildi. Sezon boyunca gösterdikleri performansın, bu yıl elde edilecek şampiyonlukla farklı bir anlam kazandığını ifade eden milli smaçör Yiğit Gülmezoğlu, şampiyonluğun Cumhuriyet’in 100. yılında elde edilecek olmasının da önemine dikkat çekti.

Halkbank Voleybol Takımı

Şampiyonluğun Cumhuriyet’in 100. Yılında Elde Edilecek Olmasının da Önemine Dikkat Çeken Voleybolcu, Şunları Söyledi:

Gülmezoğlu, “29 Ekim’de Cumhuriyet’in ikinci yüzyılına adım atacağız. Bu anlamlı yılın şampiyonu olmak istiyoruz. Bu gururu yaşamak ve kulübümüze yaşatmak için sahada farklı bir ruhla mücadele edeceğiz. Tüm takım, bu yılın şampiyon olmanın ne manaya geldiğini biliyor. Centilmence, 100. yıl ruhuna yakışır bir mücadele ile mutlu sona ulaşmak istiyoruz” dedi.

Milli smaçör, maçların Avrupa finali kalitesinde geçeceğine inandığını belirtti ve taraftarları yanlarında görmek istediklerini sözlerine ekledi.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0