Libero Selin Navruz, Karayolları Takımı İle Anlaşma Sağladı

HomeHaberSultanlar Ligi

Libero Selin Navruz, Karayolları Takımı İle Anlaşma Sağladı

Karayolları spor kulübü, geçen sezon ki başarısının ardından kendi altyapısında yetişen libero Selin Navruz ile anlaşma sağladı.

VakıfBank Ligin İkinci Devresine Karayolları Galibiyetiyle Başladı
Yıldızlar (Kız-Erkek) Altyapılar Türkiye Şampiyonası Sona Erdi
Pasör Dilay Özdemir İle Anlaşma Sağlandı

Karayolları spor kulübü, yeni sezona güçlü bir transferle başlamaya hazırlanıyor. Kulüpten yapılan resmi açıklamaya göre, Bolu Belediye Spor Kulübünde geçirdiği başarılı sezonun ardından, kendi altyapısında yetişen başarılı libero Selin Navruz ile anlaşma sağlandı.

Selin Navruz, 5 sezon boyunca Karayolları’nın altyapısında yetişerek voleybola olan tutkusunu gözler önüne serdi. Geçtiğimiz sezon Bolu Belediye Spor Kulübü formasıyla sahaya çıkan genç yetenek, gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Kısa sürede hem takımının değişmez oyuncularından biri haline geldi hem de voleybolseverlerin takdirini kazandı.

Karayolları Kulübü Başkanı, Selin Navruz transferiyle ilgili yaptığı açıklamada, “Selin’i kendi altyapımızda yetiştirdik, gelişimini yakından takip ettik ve Bolu Belediye Spor Kulübü’nde gösterdiği performans bizi son derece memnun etti. Karayolları ailesi olarak Selin’i tekrar aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz ve yeni sezonda da onunla birlikte başarılı işlere imza atacağımıza inanıyoruz” dedi.

Navruz’un tecrübesi ve genç yaşına rağmen sergilediği olgun oyun tarzı, Karayolları’nın savunma hattını güçlendireceği düşünülüyor. Selin Navruz’un geçtiğimiz sezondaki istatistikleri de oldukça dikkat çekiciydi. Başarılı libero, maç başına ortalama 3.5 kazandırılan sayı, 1.8 blok ve 4.2 savunma yüzdesi ile önemli bir performans sergilemişti.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0