Muhteşem Wołosz, Imoco’ya Supercoppa Şampiyonluğunu Korumada Yardımcı Oldu

HomeDünyaAvrupa Ligleri

Muhteşem Wołosz, Imoco’ya Supercoppa Şampiyonluğunu Korumada Yardımcı Oldu

Imoco Conegliano, İtalyan Supercoppa'da zafer kazanarak şampiyonluğunu koruyor. Joanna Wołosz'un liderliğindeki Imoco, Allianz Vero Volley Milano'yu 4 sette mağlup ediyor. Detaylar ve skor savaşı hakkında daha fazla bilgi alın.

Milano, Savino Del Bene’yi 5 Setle Geçti: Egonu’dan 33 Sayı
CEV Şampiyonlar Ligi A Grubu Ön İzleme
VakıfBank, Allianz Vero Volley Milano’ya Karşı Zorlu Mücadelede Yenildi

Prosecco Doc Imoco Conegliano, İtalyan Supercoppa maçında Allianz Vero Volley Milano’yu yendi.

Imoco Conegliano, İtalyan Supercoppa’daki şampiyonluğunu yedinci kez kazanarak üstünlüğünü başarıyla sürdürdü. Dev maç, Livorno’da düzenlendi ve Imoco, rakibi Allianz Vero Volley Milano’yu 4 sette mağlup ederek zaferini ilan etti. Bu zafer, Imoco’nun yedinci Supercoppa şampiyonluğu oldu.

Libero Monica De Gennaro ve Hollandalı orta oyuncu Robin De Kruijf, Imoco’nun tüm Supercoppa zaferlerinde yer alan oyunculardır.

Imoco kaptanı ve Polonyalı yıldız pasör Joanna Wołosz, takımın zaferinde büyük bir rol oynadı ve maçın MVP’si seçildi. 33 yaşındaki Wołosz, hem takım hücumunu düzenledi hem de kişisel olarak etkili performans sergiledi.

Imoco’nun pasör çaprazı Isabelle Haak, Milano’nun yıldızı Paola Egonu karşısındaki skor savaşını kazandı. İsveçli smaçör, 25 sayıya ulaşarak mükemmel bir performans sergiledi.

Imoco’nun zaferi kutlamak için fazla zamanı olmayacak çünkü önlerinde Serie A maçları var. Wołosz ve ekibi çarşamba günü Savino Del Bene Scandicci ile karşılaşacak. Milano ise yine deplasmanda Volley Bergamo 1991 ile mücadele edecek.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0