Muratpaşa Belediyesi SigortaShop, Micaya White’ı Kadrosuna Kattı

HomeHaberSultanlar Ligi

Muratpaşa Belediyesi SigortaShop, Micaya White’ı Kadrosuna Kattı

Misli.com Sultanlar Ligi takımlarından Muratpaşa Belediyesi SigortaShop, 2023-2024 sezonu için yeni transferini duyurdu. Antalya ekibi, ABD'li smaçör Micaya White ile sözleşme imzaladığını açıkladı.

PTT Spor Kulübü, Maja Savic’i Kadrosuna Kattı
Voleybolcu Edina Begiç, Milano’dan Kuzeyboru’ya Transfer Oldu
Beşiktaş Ceylan, Sude Naz Uzun’u Kadrosuna Kattı

Misli.com Sultanlar Ligi takımlarından Muratpaşa Belediyesi SigortaShop, 2023-2024 sezonu için yeni transferini duyurdu. Antalya ekibi, ABD’li smaçör Micaya White ile sözleşme imzaladığını açıkladı.

Kadrosunu güçlendirmek amacıyla transfer çalışmalarına devam eden Muratpaşa Belediyesi SigortaShop, Rus smaçör Marina Markova, İtalyan smaçör Anastasia Guerra ve Birleşik Amerikalı pasör çaprazı Stephanie Samedy’nin ardından dördüncü yabancı transferini gerçekleştirdi. Son olarak, Brezilya Ligi ekiplerinden Osasco’da forma giyen White takıma katıldı.

Kulüp tarafından yapılan açıklamada, “Yeni sezon transfer çalışmalarını sürdüren takımımız, smaçör Micaya White ile anlaşmıştır. Micaya’ya takımımıza hoş geldin diyor, yeni sezonda başarılar diliyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Muratpaşa Belediyesi SigortaShop’un bu transferle gücüne güç kattığı ve hedeflerini daha da yükseltmeyi amaçladığı belirtiliyor. Micaya White‘ın takıma katkı sağlayacak yetenekleriyle önemli bir oyuncu olduğu düşünülüyor. Muratpaşa Belediyesi SigortaShop’un, Sultanlar Ligi’nde rekabetçi bir sezon geçirmesi ve başarı elde etmesi bekleniyor.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0