Pro Beach Tour Balıkesir Ören Etabı’nda Şampiyonlar Belli Oldu

HomePlaj, Kar ve Masa VoleyboluPlaj Voleybolu

Pro Beach Tour Balıkesir Ören Etabı’nda Şampiyonlar Belli Oldu

Balıkesir'de gerçekleşen Pro Beach Tour'da erkekler ve kadınlar kategorisinde şampiyonlar sahneye çıktı.

CEV Plaj Voleybolu Avrupa Kupası’nda İkinci Gün Tamamlandı
BVA Plaj Voleybolu Balkan Şampiyonası Heyecanıyla Başladı!
2023 BVA Balkan Plaj Voleybolu Şampiyonası Heyecanı, Balıkesir’de Başlıyor

Türkiye Voleybol Federasyonu ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin iş birliğiyle düzenlenen Pro Beach Tour Balıkesir Ören Etabı’nda şampiyonlar belli oldu. Ören Plajı’nda gerçekleşen ve TVF Voleybol YouTube kanalından canlı yayınlanan karşılaşmalar sonucunda erkekler ve kadınlar kategorilerinde şampiyonlar belirlendi.

Pro Beach Tour Balıkesir Ören Etabı’nda Göz Kamaştıran Performanslar

Erkekler kategorisinde finalde Yusuf Özdemir-Batuhan Kuru ikilisini 2-0 mağlup eden Sırbistan’dan Lazar Kolaric-Djordje Klasnic ikilisi şampiyonluğa ulaştı. Üçüncülük ise Sırbistan’dan Marko Makaric-Vukasin Rajkovic ikilisinin oldu. Bu heyecan dolu kategorideki tüm sonuçlara ulaşmak için “Erkeklerde günün sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Kadınlar kategorisinde ise finalde Betül Çetin-Merve Çelebi ikilisini 2-1 mağlup eden Romanya’dan Ioana Sorina Hododi-Miu Ioana-Andreea ikilisi şampiyon oldu. Üçüncülüğü ise Romanya’dan Adina Stanciu-Ioana-Alexandra Ordean ikilisi elde etti. Kadınlar kategorisindeki tüm sonuçlara ulaşmak için “Kadınlarda günün sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız bağlantısını kullanabilirsiniz.

Pro Beach Tour Balıkesir Ören Etabı’nda sergilenen mücadele dolu karşılaşmalar, voleybolseverlere unutulmaz anlar yaşattı. Şampiyon olan takımları tebrik eder, gelecek etkinliklerde de başarılar dileriz.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0