Bioderma Pro Beach Tour Kulüpler Türkiye Şampiyonası’nın Kazananları Belli Oldu

HomePlaj, Kar ve Masa VoleyboluPlaj Voleybolu

Bioderma Pro Beach Tour Kulüpler Türkiye Şampiyonası’nın Kazananları Belli Oldu

Türkiye Voleybol Federasyonu'nun düzenlediği Bioderma Pro Beach Tour Kulüpler Türkiye Şampiyonası'nda kazananlar belli oldu. Detaylar için haberimize göz atın.

2023 BVA Balkan Plaj Voleybolu Şampiyonası Heyecanı, Balıkesir’de Başlıyor
Pro Beach Tour Balıkesir Ören Etabı’nda Şampiyonlar Belli Oldu
2023 CEV Plaj Voleybolu Avrupa Kupası Sona Erdi

Türkiye Voleybol Federasyonu, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iş birliğiyle gerçekleştirilen Bioderma Pro Beach Tour Kulüpler Türkiye Şampiyonası, yarı final, üçüncülük ve final karşılaşmalarının oynandığı günle sona erdi.

Kadınlar kategorisinde, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nden Merve Çelebi ve Esra Betül Çetin’den oluşan takım, gösterdikleri üstün performansla şampiyonluğa ulaştı. İkinciliği Altınyurt Spor Klubü New Fiord Hotel’den Kübra Hatice Tanrıkulu ve Medine Korkmaz elde ederken, üçüncülük Uno Akademi’den Müge Ocakçı ve Hatice Can Tonbul takımının oldu.

Erkekler kategorisinde ise TVF Spor Lisesi Kulübü’nden Hasan Hüseyin Mermer ve Sefa Urlu ikilisi birinci sırayı alırken, TVF Spor Lisesi 2’den Yusuf Özdemir ve Batuhan Kuru ikinci, Kartal Anadolu’dan Batuhan Cengiz Atalay ve Tarık Gül üçüncü oldu.

Turnuva sona erdikten sonra yapılan törende dereceye giren takımlar, madalyalarını ve kupalarını TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş, Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürü Adem Özalp, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanı Yahya Akduman ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Spor Müdürü Uğur Baysal’dan aldılar.

U18 kategorisinde oynanan karşılaşmaların ardından ise dereceye giren takımlar şu şekildedir:

Kadınlar:

  1. GMB Çamlık Spor Kulübü
  2. Kartal Anadolu 4
  3. Köyceğiz Gölspor 6

Erkekler:

  1. TVF Spor Lisesi Kulübü
  2. İstanbul Voleybol 1
  3. İstanbul Voleybol 4

Bioderma Pro Beach Tour Kulüpler Türkiye Şampiyonası’nda kazanan takımları tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0