THY’den Filenin Sultanları’na Uçakta Sürpriz Kutlama

HomeMilli TakımlarKadın Milli Takımlar

THY’den Filenin Sultanları’na Uçakta Sürpriz Kutlama

Türk Hava Yolları (THY), 2024 Paris Olimpiyat Oyunları'na katılmayı garantileyen A Milli Kadın Voleybol Takımı olan 'Filenin Sultanları'na uçakta sürpriz bir kutlama gerçekleştirdi.

Millilerimizin Kadrosu Açıklandı
Antalya, VNL’de Devasa Maçlara Ev Sahipliği Yapacak
Hande Baladın: Türkiye’yi Yine Gururlandıracağız

Türk Hava Yolları (THY), 2024 Paris Olimpiyat Oyunları’na katılmayı garantileyen A Milli Kadın Voleybol Takımı olan “Filenin Sultanları”na uçakta sürpriz bir kutlama gerçekleştirdi.

THY Basın Müşavirliği’nin yaptığı açıklamaya göre, Japonya’dan Türkiye’ye dönen tüm kafile Business Class’ta seyahat etti. Uçuş sırasında Takım Kaptanı Eda Erdem Dündar’a THY Japonya Müdürü Ahmet Tuğcu tarafından tebrik çiçeği takdim edildi.

Ayrıca uçuş esnasında “Filenin Sultanları” için sürpriz bir anons yapıldı. Anonsda, “Değerli yolcularımız, şu an uçağımızda Avrupa Şampiyonu olarak bizlere bu büyük gururu yaşatan A Milli Kadın Voleybol Takımımız da bulunuyor. Japonya’dan 2024 Paris Olimpiyat Oyunlarına katılmaya hak kazanarak ayrılan Filenin Sultanları’na bu başarı için Türk Hava Yolları ailesi adına teşekkürlerimizi iletiyoruz. Milli Bayrak Taşıyıcı olarak Avrupa Şampiyonu sultanlarımızı, Paris’e ve daha büyük başarılara taşımayı heyecanla bekliyor, hepinize iyi uçuşlar diliyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat da açıklamada, “Cumhuriyetin 100. yılında ülkemize iki şampiyonluk yaşatan ve bu hafta sonu olimpiyat vizesi alan Filenin Sultanları’nı bu önemli başarılarından ötürü tebrik ediyorum. Uzun yıllardır Türk sporunun en önemli destekçilerinden olarak yine voleybolcularımızın yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

THY Basın Müşaviri Yahya Üstün ise sosyal medya hesabından Japonya’dan THY seferiyle dönen takıma uçak içinde yapılan sürpriz kutlamanın görüntülerini paylaştı. Üstün ayrıca milli takım oyuncularına birer haftalık seyahat paketi hediye ettiklerini duyurarak, “Yüksekten uçmaya devam ediyoruz. Japonya’yı yenerek 6’da 6 yapan ve 2024 Paris Olimpiyat Oyunları’na katılmaya hak kazanan Filenin Sultanları’na yaşattığı gurur için Türk Hava Yolları ailesi olarak teşekkür ediyoruz. TK51 Tokyo-İstanbul seferimizde millilere özel hazırladığımız sürprizlerin yanı sıra 1 haftalık Turkish Airlines Holidays seyahat paketi takdim ettik.” şeklinde ifadeler kullandı.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0