TSYD Kupası’nı Çukurova Belediyesi SK Kazandı

HomeHaberSultanlar Ligi

TSYD Kupası’nı Çukurova Belediyesi SK Kazandı

TSYD Kadınlar Voleybol Turnuvası'nın galibi Çukurova Belediyesi SK oldu. Başkan Soner Çetin'in verdiği kupa ile turnuva sona erdi.

THY, Çukurova Belediyesi’ni 3-0’lık Net Skorla Mağlup Etti!
VakıfBank, Çukurova’yı Kayıpsız Geçti
Berin Yıldırım, Çukurova Belediyespor’a Transfer Oldu

TSYD Kadınlar Voleybol Turnuvası, heyecan dolu maçlar ve çekişmeli mücadelelerin ardından tamamlandı ve şampiyon belli oldu. Turnuvanın kazananı Çukurova Belediyesi SK oldu.

Turnuvanın son gününde PTT SK ile Karayolları SK, ve Çukurova Belediyesi SK ile Muratpaşa Belediyesi Sigortashop takımları karşı karşıya geldi. İlk maçı Karayolları 3-1 kazanarak tamamladı.

Turnuvanın son maçında ise Çukurova Belediyesi Spor Kulübü ile Muratpaşa Belediyesi Sigortashop Kulübü arasında büyük bir mücadele yaşandı. Karşılaşmayı Muratpaşa Belediyesi Sigortashop takımı kazandı. Ancak, topladıkları 7 puanla Çukurova Belediyesi Spor Kulübü, yıllar sonra düzenlenen TSYD Kadınlar Voleybol Turnuvası’nda şampiyon unvanını elde etti.

Maç sonunda düzenlenen kupa töreninde Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, şampiyon olan Çukurova Belediyesi Spor Kulübü’ne kupayı takdim etti. Muratpaşa Belediyesi Sigortashop takımına ise plaket verildi.

Başkan Soner Çetin, kupa töreninde yaptığı konuşmada, Çukurova Belediyesi Spor Kulübü‘nü ve diğer takımları tebrik ederek, TSYD ile birlikte düzenlenen Kadınlar Voleybol Turnuvası’nın geleneksel hale getirilmesi için çalışacaklarını ifade etti.

Çetin, “Turnuvamıza katılan tüm takımlara diğer maçlarında başarılar diliyorum. Bu turnuvayı geleneksel hale getirip her sene düzenlemek istiyoruz” dedi.

Çukurova Belediyesi SK’nın zaferi, turnuvanın büyük bir başarı ve heyecanla sonuçlandığını gösterdi.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0