“Voleybol İçin Bir Gün Daha” Etkinliği

HomeMagazin

“Voleybol İçin Bir Gün Daha” Etkinliği

29 Şubat One Day More 4 Volleyball etkinliği, Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen keyifli bir gün! Eski voleybolcular, basın mensupları ve influencerlar İstanbul'da bir araya geldi. Voleybolun popülerliğini artırmak için yapılan müsabakalarda unutulmaz anlar yaşandı.

Transfer İşlemleri İçin Yeni Tarih Duyurusu
A Milli Kadın ve Erkek Voleybol Milli Takımları’nda Hedef Zirve
KFC Türkiye, Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nin Ana Sponsoru Olarak İmza Attı

Avrupa Voleybol Konfederasyonu’nun 2016 yılında başlattığı “One Day More 4 Volleyball” (Voleybol İçin Bir Gün Daha) etkinliği, bu yıl Türkiye’de düzenlendi. Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından İstanbul, Bursa, Ankara ve İzmir’de organize edilen etkinlik, voleybol severlerin bir araya geldiği keyifli bir gün sunarak büyük ilgi gördü.

İstanbul ayağında gerçekleşen etkinliğe TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, eski voleybolcular, basın mensupları, influencerlar ve yöneticiler gibi birçok önemli isim katıldı.

Dünya genelinde voleybolun popülerliğini artırmak amacıyla düzenlenen etkinlikte, katılımcılar arasında eğlenceli müsabakalar düzenlendi. Kurulan takımlar, 15 sayıdan oluşan müsabakalarda rekabet ederek unutulmaz anlar yaşadılar.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0