7 Temsilcimiz Avrupa Kupaları’nda Sahaya Çıkacak

HomeHaber

7 Temsilcimiz Avrupa Kupaları’nda Sahaya Çıkacak

Avrupa Kupaları heyecanı Türk voleybolunu sardı! 6-7-8 Şubat tarihlerinde CEV Şampiyonlar Ligi, CEV Kupası ve CEV Challenge Kupası'nda mücadele edecek 7 Türk temsilcisini keşfedin. Maç programı ve sonuçları burada!

Galatasaray Daikin, Hameenlinna’yı 3-0 Mağlup Etti
Nilüfer Belediyespor Kadınlar CEV Challenge Kupası’nda Temsil Edecek
Galatasaray, CEV Challenge Kupası’na Muhteşem Başlangıç Yaptı

Ülkemizi erkekler ve kadınlar kategorisinde temsil eden kulüplerimiz, 6-7-8 Şubat 2024 tarihlerinde CEV Şampiyonlar Ligi, CEV Kupası ve CEV Challenge Kupası müsabakalarında sahaya çıkacak.

Temsilcilerimizin maç programı şu şekilde:

6 Şubat Salı

  • 20.00 – Galatasaray HDI Sigorta vs. Mint Vero Volley Monza (Challenge Kupası Yarı Final 2. Maç)

7 Şubat Çarşamba

  • 17.00 – Eczacıbaşı Dynavit vs. SC Prometey Dnipro (Şampiyonlar Ligi Play-off Turu 2. Maç) – Red Bull TV
  • 18.00 – Halkbank vs. Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle (Şampiyonlar Ligi Play-off Turu 2. Maç) – TRT Spor
  • 18.00 – Nilüfer Bld. vs. Neptunes Nantes (Challenge Kupası Yarı Final 2. Maç)
  • 19.00 – Arkas Spor vs. Olympiacos (CEV Kupası Çeyrek Final 2. Maç)
  • 20.00 – Fenerbahçe Parolapara vs. Greenyard Maaseik (CEV Kupası Çeyrek Final 2. Maç)

8 Şubat Perşembe

  • 19.30 – VakıfBank vs. PGE Rysice Rzeszow (Şampiyonlar Ligi Play-off Turu 2. Maç) – Tivibu Spor 1/S Sport Plus

Galatasaray HDI Sigorta-Mint Vero Volley Monza

İlk karşılaşmadan 3-0’lık mağlubiyetle ayrılan temsilcimizin tur atlayabilmesi için ikinci karşılaşmadan öncelikle 3-0 veya 3-1 galip ayrılması ardından oynanacak altın sette rakibine üstünlük kurması gerekecek.

Eczacıbaşı Dynavit-SC Prometey Dnipro

İlk karşılaşmadan 3-0’lık galibiyetle ayrılan temsilcimiz, ikinci karşılaşmada alacağı her türlü galibiyet veya kazanacağı en az 2 set tur için yeterli olacak.

Halkbank-Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle

İlk karşılaşmadan 3-2’lik mağlubiyetle ayrılan temsilcimiz, ikinci karşılaşmada 3-2 galip gelmesi halinde karşılaşma altın sete taşınacak. Temsilcimiz, 3-0 veya 3-1 galip gelmesi halinde ise turu geçen taraf olacak.

Nilüfer Bld.-Neptunes Nantes

İlk karşılaşmadan 3-0’lık mağlubiyetle ayrılan temsilcimizin tur atlayabilmesi için ikinci karşılaşmadan öncelikle 3-0 veya 3-1 galip ayrılması ardından oynanacak altın sette rakibine üstünlük kurması gerekecek.

Arkas Spor-Olympiacos

İlk karşılaşmadan 3-2’lik mağlubiyetle ayrılan temsilcimiz, ikinci karşılaşmada 3-2 galip gelmesi halinde karşılaşma altın sete taşınacak. Temsilcimiz, 3-0 veya 3-1 galip gelmesi halinde ise turu geçen taraf olacak.

Fenerbahçe Parolapara-Greenyard Maaseik

İlk karşılaşmadan 3-0’lık galibiyetle ayrılan temsilcimiz, ikinci karşılaşmada alacağı her türlü galibiyet veya kazanacağı en az 2 set tur için yeterli olacak.

VakıfBank-PGE Rysice Rzeszow

İlk karşılaşmadan 3-0’lık galibiyetle ayrılan temsilcimiz, ikinci karşılaşmada alacağı her türlü galibiyet veya kazanacağı en az 2 set tur için yeterli olacak.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0