7 Türk Takımı Avrupa Kupalarında Sahaya Çıkacak

HomeDünyaAvrupa Ligleri

7 Türk Takımı Avrupa Kupalarında Sahaya Çıkacak

28-29 Şubat 2024 tarihlerinde gerçekleşecek CEV Şampiyonlar Ligi ve CEV Kupası müsabakalarında Türkiye'yi temsil edecek 7 voleybol takımının heyecan dolu maçlarına hazır olun!

Arkas Spor, Soria’yı 3-1 Mağlup Ederek Tur Öncesi Avantaj Elde Etti
Fenerbahçe Parolapara, CEV Kupası’nda Çeyrek Finale Yükseldi
Fenerbahçe Parolapara, Zorlu Mücadelede Son 16’ya Yükseldi

Türkiye’yi hem erkekler hem de kadınlar kategorisinde başarıyla temsil eden 7 kulübümüz, 28-29 Şubat 2024 tarihlerinde CEV Şampiyonlar Ligi ve CEV Kupası müsabakalarında sahaya çıkacaklar.

Temsilcilerimizin maç programı şu şekildedir:

28 Şubat Çarşamba:

  • 19.00 – Ziraat Bankkart-Guaguas Las Palmas (Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final 2.Maç) – TRT Spor
  • 20.00 – Fenerbahçe Opet-Allianz MTV Stuttgart (Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final 2.Maç) – Tivibu Spor 1/S Sport Plus
  • 21.00 – SVG Lüneburg-Arkas Spor (CEV Kupası Yarı Final 2.Maç) – trtspor.com.tr
  • 22.00 – Savino Del Bene Scandicci-Eczacıbaşı Dynavit (Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final 2.Maç) – Red Bull TV
  • 22.30 – Cucine Lube Civitanova-Halkbank (Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final 2.Maç) – trtspor.com.tr-TRT Spor Yıldız*

29 Şubat Perşembe:

  • 19.00 – Fenerbahçe Parolapara-Asseco Resovia Rzeszow (CEV Kupası Yarı Final 2.Maç) – FB TV
  • 20.30 – A.Carraro Imoco Conegliano-VakıfBank (Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final 2.Maç) – Tivibu Spor 1/S Sport Plus

*Cucine Lube Civitanova-Halkbank karşılaşmasının yayını, trtspor.com.tr’den başlayacak olup, TRT’nin yayın akışındaki programa göre TRT Spor Yıldız’dan devam edecektir.

Temsilcilerimizin Durumu

Ziraat Bankkart-Guaguas Las Palmas: İlk maçı 3-1 kazanan temsilcimiz, turu geçebilmek için ikinci maçtan her türlü galibiyet veya en az 2 set kazanmalı.

Fenerbahçe Opet-Allianz MTV Stuttgart: İlk maçı 3-2 kaybeden temsilcimiz, turu geçebilmek için ikinci maçı 3-0 veya 3-1 kazanmalı. Eğer 3-2 galip gelirse, tur altın setle belirlenecek.

SVG Lüneburg-Arkas Spor: İlk maçı 3-0 kazanan temsilcimiz, turu geçebilmek için ikinci maçtan her türlü galibiyet veya en az 2 set kazanmalı.

Savino Del Bene Scandicci-Eczacıbaşı Dynavit: İlk maçı 3-2 kazanan temsilcimiz, turu geçebilmek için ikinci maçtan her türlü galibiyet yeterli olacak. İtalyan ekibi 3-0 veya 3-1 kazanırsa, tur altın setle belirlenecek.

Cucine Lube Civitanova-Halkbank: İlk maçı 3-1 kaybeden temsilcimiz, turu geçebilmek için ikinci maçı öncelikle 3-0 veya 3-1 kazanmalı, ardından altın sette üstünlük sağlamalı. İtalyan ekibi her türlü galibiyet veya en az 2 set kazanırsa, turu geçen taraf olacak.

Fenerbahçe Parolapara-Asseco Resovia Rzeszow: İlk maçı 3-1 kaybeden temsilcimiz, turu geçebilmek için ikinci maçı öncelikle 3-0 veya 3-1 kazanmalı, ardından altın sette üstünlük sağlamalı. Polonya ekibi her türlü galibiyet veya en az 2 set kazanırsa, turu geçen taraf olacak.

A.Carraro Imoco Conegliano-VakıfBank: İlk maçı 3-1 kaybeden temsilcimiz, turu geçebilmek için ikinci maçı öncelikle 3-0 veya 3-1 kazanmalı, ardından altın sette üstünlük sağlamalı. İtalyan ekibi her türlü galibiyet veya en az 2 set kazanırsa, turu geçen taraf olacak.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0