Bingo, Türkiye Voleybol Federasyonu ile Resmi Sponsorluk Anlaşması İmzaladı

HomeMagazin

Bingo, Türkiye Voleybol Federasyonu ile Resmi Sponsorluk Anlaşması İmzaladı

Bingo, Türkiye Voleybol Federasyonu ile Resmi Sponsorluk Anlaşması İmzalayarak Türkiye Kadın Voleybol Milli Takımları'nın yanında. Bingo markası, A Milli Kadın Voleybol Takımı'na 'Tertemiz Duyguların Sponsoru' olarak destek veriyor.

70. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde Türk Voleybolu Zirvede!
Genç Yetenek Aykut Gedik, Altekma Takımıyla Anlaştı
Filenin Sultanları Japonya’ya Hoş Geldin

Hızlı tüketim ürünleri sektörünün global oyuncularından Hayat Kimya, Türkiye Kadın Voleybol Milli Takımları’nın resmi sponsoru olmak üzere Bingo markasıyla Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ile bir Resmi Sponsorluk Anlaşması imzaladı. Bingo, “Tertemiz Duyguların Sponsoru” olarak A Milli Kadın Voleybol Takımı’na destek verecek.

Türkiye’nin markası Hayat Kimya’nın ev bakım kategorisindeki amiral markası Bingo, bu önemli iş birliğini düzenlenen imza töreninde kamuoyuna duyurdu. 1987 yılından beri tüketicilerin yanında olan Bingo markası, tertemiz duyguları sahiplenerek A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın resmi sponsoru oldu. Bingo, Türkiye Kadın Voleybol Milli Takımları’nın resmi sponsoru olarak A Milli Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Eda Erdem Dündar, A Milli Kadın Voleybol Takımı Oyuncuları Hande Baladın ve Gizem Örge ile yeni bir iş birliğine imza attı.

Bingo’nun Türkiye Kadın Voleybol Milli Takımları ile gerçekleştirdiği bu anlamlı iş birliği, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Hayat Kimya Türkiye Genel Müdürü Özgür Kölükfakı, Hayat Kimya Ev Bakım Kategorisi Global Pazarlama Direktörü Nazlı Malatyalı, A Milli Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Eda Erdem Dündar, A Milli Kadın Voleybol Takımı Oyuncuları Hande Baladın ve Gizem Örge, TVF Yönetim Kurulu Üyeleri, Hayat Türkiye yöneticileri ve basın mensuplarının katılımıyla gerçekleşti.

Özgür Kölükfakı, Hayat Kimya Türkiye Genel Müdürü, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Hızlı tüketim ürünleri sektörünün global oyuncularından Hayat Kimya olarak, Bingo markamızla 1987’den bu yana milyonlarca evde, kadınların, ailelerin yanında yer alarak pek çok duyguyu paylaşıyoruz. Türk voleybolunun nezaketinin, kalitesinin ve zaferlerinin bizim bu alana girmemizde bizi çok motive ettiğini söylemek isterim. Sponsorluğumuz, Türkiye’nin voleybolunun daha da ileriye taşınmasına destek olma kararlılığımızın bir yansıması. İş birliğimizin milli takımlarımız için hayırlı olmasını diliyor, başarılı, zaferlerle dolu ve mutlu bir iş birliği olmasını temenni ediyorum.”

Mehmet Akif Üstündağ, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı, imza töreninde yaptığı konuşmada şunları ifade etti: “Bu iş birliğiyle Hayat Kimya’nın öncü markası Bingo, ‘Tertemiz Duyguların Sponsoru’ olarak Filenin Sultanları’nın resmi sponsoru oldu. Dünya 1 numarası A Milli Kadın Voleybol Takımımız; Türk kadınını, Türk voleybolunu sahada başarıyla temsil ederken Bingo markasının da desteğini yanımızda hissetmekten dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz. Hayat Kimya’nın spor alanındaki ilk sponsorluğunun da voleybolla olması mutluluğumuzu ve gururumuzu katbekat arttırdı. İş birliğimizin zaferlerle, başarılarla dolu olmasını temenni ediyor, başta Hayat Kimya Türkiye Genel Müdürü Özgür Kölükfakı ve Hayat Kimya Ev Bakım Kategorisi Global Pazarlama Direktörü Nazlı Malatyalı olmak üzere tüm Hayat ailesine teşekkürlerimi sunuyorum.”

A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncuları Eda Erdem Dündar, Gizem Örge ve Hande Baladın da sponsorların kendileri için çok değerli olduğunu dile getirerek Bingo ailesine teşekkür etti.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0