Bioderma Pro Beach Tour Hopa Etabı Son Buldu

HomePlaj, Kar ve Masa VoleyboluPlaj Voleybolu

Bioderma Pro Beach Tour Hopa Etabı Son Buldu

TVF ve Hopa Belediyesi'nin iş birliğiyle düzenlenen Bioderma Pro Beach Tour Hopa Etabı, nefes kesen müsabakaların ardından sona erdi.

Bioderma Pro Beach Tour Ölüdeniz Etabı Başladı
Bioderma Pro Beach Tour Marmaraereğlisi Etabı Final Günleri
Bioderma, Pro Beach Tour’un İsim Sponsoru Oldu

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ve Hopa Belediyesi’nin iş birliğiyle düzenlenen Bioderma Pro Beach Tour Hopa Etabı, nefes kesen müsabakaların ardından bugün sona erdi. TVF Voleybol TV YouTube kanalından canlı olarak yayınlanan etkinlik, voleybol severler tarafından ilgiyle takip edildi. Organizasyon, kadın ve erkekler kategorilerinde gerçekleştirilen yarı final, üçüncülük ve final karşılaşmalarıyla zirve noktasına ulaştı.

Kadınlar Kategorisinde Merve Çelebi – Esra Betül Çetin İkilisi Şampiyonluğa Ulaştı

Kadınlar kategorisinde heyecan dolu final mücadelesinde Türk sporcusu Merve Çelebi ve Esra Betül Çetin ikilisi, Ukrayna’dan Kseniia Mazur ve Anna Kalchenko ikilisini karşı karşıya getiren müsabakada üstün bir performans sergiledi. Müsabakayı 2-0’lık setlerle (21-19, 21-16) kazanan Merve Çelebi ve Esra Betül Çetin ikilisi, Bioderma Pro Beach Tour Hopa Etabı‘nın kadınlar kategorisinde şampiyonluğa ulaştı.

Üçüncülük mücadelesinde Dermoskin takımı ile karşılaşan Tigon takımı, Hatice Can Tonbul ve Melis Durası’nın gösterdiği etkileyici performansla rakiplerini 2-0 (21-16, 21-16) mağlup ederek üçüncü sırayı elde etti.

Erkekler Kategorisinde Yusuf Özdemir – Ahmet Sacit Tür İkilisi Şampiyonluğa Ulaştı

Erkekler kategorisindeki final müsabakasında Türk sporcular Yusuf Özdemir ve Ahmet Sacit Tür ikilisi, Batuhan Kuru ve Sacit Kurt ikilisiyle karşı karşıya geldi. Müsabakayı 2-0’lık setlerle (21-18, 21-15) kazanan Yusuf Özdemir ve Ahmet Sacit Tür ikilisi, Bioderma Pro Beach Tour Hopa Etabı‘nın erkekler kategorisinde şampiyonluğa ulaştı.

Erkekler kategorisindeki üçüncülük müsabakasında Sefa Urlu ve Hasan Hüseyin Mermer ikilisi, Armin Kami ve Behnam Tavakoli ikilisini 2-0 (21-14, 21-12) mağlup ederek üçüncü sırayı aldı.

Final karşılaşmalarının ardından düzenlenen ödül töreninde dereceye giren takımlara madalya ve kupaları TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş ve Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi tarafından takdim edildi. Törende ayrıca tüm takımlar, Türk voleybolunun efsane isimleri Dünya Baltacıoğlu ve Metin Görgün’ün anısını yaşatmak için özel tasarlanmış tişörtlerle kürsüye çıktılar.

Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ adına TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş’a teşekkür plaketi takdim etti, bu jest organizasyona destek verenlerin takdirini kazandı.

Bioderma Pro Beach Tour Hopa Etabı, dopdolu geçen müsabakaları ve anlamlı jestleriyle voleybolseverlerin hafızalarında yer edindi. Türkiye Voleybol Federasyonu ve Hopa Belediyesi’nin başarılı iş birliği sayesinde gerçekleştirilen bu etkinlik, voleybol camiasının gelecek yıllarda da heyecanla beklediği bir organizasyon olarak dikkat çekiyor.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0