Bioderma Pro Beach Tour Ölüdeniz Etabı Başladı

HomePlaj, Kar ve Masa VoleyboluPlaj Voleybolu

Bioderma Pro Beach Tour Ölüdeniz Etabı Başladı

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ile Babadağ Teleferik iş birliğiyle düzenlenen Bioderma Pro Beach Tour Ölüdeniz Etabı, bugün başladı.

Bioderma Pro Beach Tour Ölüdeniz Etabı’nda 2. Gün Tamamlandı
Bioderma, Türkiye Voleybol Federasyonu ile Sponsorluk Anlaşmasını 2 Yıl Uzattı
Pro Beach Tour Erciyes Dağı Etabı: Tarihi Bir Organizasyon

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ile Babadağ Teleferik iş birliğiyle düzenlenen Bioderma Pro Beach Tour Ölüdeniz Etabı, bugün başladı. Muğla’nın Fethiye ilçesindeki Ölüdeniz kumsalındaki Belcekız Plajı’nda gerçekleşen turnuvada, voleybol severler canlı olarak karşılaşmaları TVF Voleybol TV YouTube kanalından takip edebildi.

Kadınlar ve erkekler kategorilerinde toplam 43 takımın mücadele ettiği etkinlikte, 11 bin dolarlık ödül dağıtılacak. Organizasyon, 16 Temmuz’da oynanacak final karşılaşmalarıyla sona erecek.

Bioderma Pro Beach Tour Ölüdeniz Etabı’ndaki tüm karşılaşmalar, Smart Sport 2 (D Smart) ve TVF Voleybol TV YouTube kanalından canlı olarak yayınlanacak. Spor severler, TVF Voleybol TV YouTube kanalını izlemek için ilgili bağlantıya tıklayabilirler.

Kadınlar ve erkekler kategorilerinde mücadele eden takımlara ve günün sonuçlarına ulaşmak için ilgili bağlantılara tıklayabilirsiniz. Ölüdeniz‘deki bu heyecan dolu etkinlik, Türkiye’nin en iyi plaj voleybolu takımlarını bir araya getirerek büyük bir spor şölenine dönüşecek.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0