Bioderma Pro Beach Tour Marmaraereğlisi Etabı’nda 2. Gün Heyecanı Sona Erdi

HomePlaj, Kar ve Masa VoleyboluPlaj Voleybolu

Bioderma Pro Beach Tour Marmaraereğlisi Etabı’nda 2. Gün Heyecanı Sona Erdi

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ve Marmaraereğlisi Belediyesi iş birliğiyle düzenlenen Bioderma Pro Beach Tour Marmaraereğlisi Etabı'nda ikinci günün ardından yarı final eşleşmeleri belli oldu. Kadınlar ve erkekler kategorisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor.

Bioderma, Pro Beach Tour’un İsim Sponsoru Oldu
Fethiye, Ölüdeniz’te Bioderma Pro Beach Tour’a Ev Sahipliği Yapacak
Bioderma Pro Beach Tour Ölüdeniz Etabı Başladı

Voleybol Sahaları Marmaraereğlisi’nde Buluştu: Bioderma Pro Beach Tour

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ve Marmaraereğlisi Belediyesi’nin iş birliğiyle gerçekleştirilen Bioderma Pro Beach Tour Marmaraereğlisi Etabı, sahil voleybolunun en yetenekli sporcularını ağırlıyor. İki gün boyunca devam eden müsabakaların ikinci günü, çekişmeli karşılaşmaların ardından sona erdi.

Pro Beach Tour Marmaraereğlisi Etabı’nda oynanan karşılaşmaların ardından yarı final eşleşmeleri belirlendi. Hem kadınlarda hem de erkeklerde yarı finalde mücadele edecek takımlar, büyük bir heyecanla beklenen maçlar için sahaya çıkacaklar.

Günün sonuçlarına ve yarının maç programına ulaşmak isteyenler, Pro Beach Tour Marmaraereğlisi Etabı’nın resmi internet sitesinden detaylı bilgilere erişebilirler. Kadınlar ve erkekler kategorisinde oynanan karşılaşmaların sonuçları ve yarı final maçlarının programı merakla bekleniyor.

Bioderma Pro Beach Tour Marmaraereğlisi Etabı, 20 Ağustos Pazar günü büyük bir finalle son bulacak. Yarı finalde mücadele edecek takımlar, üçüncülük maçlarının ardından en iyiye ulaşmak için finalde karşı karşıya gelecekler. Sahil voleybolunun heyecanı dorukta!

Pro Beach Tour Marmaraereğlisi Etabı’ndaki tüm karşılaşmalar, TVF Voleybol TV’den canlı olarak izleyicilere sunuluyor. Ayrıca, final karşılaşmaları Smart Spor 2 kanalında da canlı yayınlanacak. Sahil voleybolunun bu heyecan dolu etkinliğini kaçırmamak için canlı yayınları takip etmeyi unutmayın!

YORUMLAR

YORUMLAR: 0