Bioderma Pro Beach Tour Ölüdeniz Etabı’nda 2. Gün Tamamlandı

HomePlaj, Kar ve Masa VoleyboluPlaj Voleybolu

Bioderma Pro Beach Tour Ölüdeniz Etabı’nda 2. Gün Tamamlandı

Fethiye ilçesinin Muğla iline bağlı Ölüdeniz kumsalındaki Belcekız Plajı'nda gerçekleşen turnuva, voleybol severlerin yoğun ilgisiyle devam etti.

Bioderma Pro Beach Tour Marmaraereğlisi Etabı’nda 2. Gün Heyecanı Sona Erdi
Bioderma, Pro Beach Tour’un İsim Sponsoru Oldu
Pro Beach Tour Erciyes Dağı Etabı: Tarihi Bir Organizasyon

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ve Babadağ Teleferik iş birliğiyle düzenlenen Bioderma Pro Beach Tour Ölüdeniz Etabı’nın ikinci günü sona erdi. Fethiye ilçesinin Muğla iline bağlı Ölüdeniz kumsalındaki Belcekız Plajı’nda gerçekleşen turnuva, voleybol severlerin yoğun ilgisiyle devam etti.

Organizasyon kapsamında gerçekleşen tüm karşılaşmalar, TVF Voleybol TV YouTube kanalından canlı olarak yayınlandı. Bu sayede voleybol severler, heyecan dolu müsabakaları takip etme fırsatı buldular. Final karşılaşmaları ise 16 Temmuz tarihinde oynanacak ve etkinlik bu maçlarla tamamlanacak.

Bioderma Pro Beach Tour Ölüdeniz Etabı‘nın karşılaşmaları, Smart Sport 2 (D Smart) ve TVF Voleybol TV YouTube kanalından canlı olarak yayınlandı. TVF Voleybol TV YouTube kanalı, voleybolseverlerin organizasyonu izleyebilecekleri bir platform olarak hizmet verdi.

Yarışmalara toplamda 43 takım katıldı ve kadınlar ile erkekler kategorisinde mücadele ettiler. Organizasyon kapsamında dağıtılacak olan 11 bin dolarlık ödül, yarışmacılar için bir motivasyon kaynağı oldu.

Bioderma Pro Beach Tour Ölüdeniz Etabı, yarın eleme turu karşılaşmalarıyla devam edecek. Yarışmanın ilerleyen aşamalarında kadınlar ve erkekler kategorisindeki takımlar arasında kıyasıya mücadeleler yaşanacak.

Kadınlar kategorisindeki takımlara ve günün sonuçlarına ulaşmak için [linki tıklayınız].

Erkekler kategorisindeki takımlara ve günün sonuçlarına ulaşmak için [linki tıklayınız].

YORUMLAR

YORUMLAR: 0