Bioderma Pro Beach Tour Mersin Kızkalesi Etabı Tamamlandı

HomePlaj, Kar ve Masa VoleyboluPlaj Voleybolu

Bioderma Pro Beach Tour Mersin Kızkalesi Etabı Tamamlandı

Bioderma Pro Beach Tour'un son etabı olan Mersin Kızkalesi Etabı sona erdi. İşte kazananlar ve turnuvanın ayrıntıları.

Bioderma, Pro Beach Tour’un İsim Sponsoru Oldu
Bioderma Pro Beach Tour Marmaraereğlisi Etabı Final Günleri
Pro Beach Tour Erciyes Dağı Etabı: Tarihi Bir Organizasyon

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ve Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin iş birliğiyle düzenlenen Bioderma Pro Beach Tour’un bu yılki son etabı olan Mersin Kızkalesi Etabı, yarı final, üçüncülük ve final karşılaşmalarıyla sona erdi.

Kadınlar kategorisinde Ukrayna’dan Kseniia Mazur-Anna Kalchenko ikilisi, şampiyonluğa ulaştı. İkinci sırayı İdeal Natural Mineral Water (Resmiye Çakmak-Magdalena Saad) takımı alırken, üçüncülük Danieke P. – Meche (B. Mercedes A.) ikilisinin oldu.

Erkekler kategorisinde ise şampiyonluğu Ektavor Grup (Hasan Hüseyin Mermer-Sefa Urlu) takımı elde etti. İkinci sırayı Yusuf Özdemir-Batuhan Kuru ikilisi alırken, üçüncülüğü Ahmet Can Tür-Sacit Kurt ikilisi kazandı.

Turnuva sonrasında düzenlenen ödül töreninde, dereceye giren takımlara madalya ve kupalarını TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş, Mersin Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Emrullah Taşkın, Mersin Büyükşehir Belediyesi Erdemli Koordinatörü Vedat Uzunbağ, Mersin Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Gençlik ve Spor Hizmetleri Şube Müdürü Bünyamin Gökayaz ve TVF Mersin Voleybol İl Temsilcisi Nurten Keskin takdim etti.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş tarafından verilen plaket ise Mersin Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Emrullah Taşkın tarafından kabul edildi.

Bu etkinlik, Türk plaj voleybolunun gelişimine ve sporun yaygınlaştırılmasına katkı sağlarken, plaj voleybolu tutkunlarını bir araya getirdi.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0