Bioderma, Türkiye Voleybol Federasyonu ile Sponsorluk Anlaşmasını 2 Yıl Uzattı

HomeMagazin

Bioderma, Türkiye Voleybol Federasyonu ile Sponsorluk Anlaşmasını 2 Yıl Uzattı

Bioderma, 2021 yılında 'Cildiniz Bize File Size Emanet' sloganıyla Türkiye Voleybol Federasyonu'nun resmi sponsoru olarak milli takımları desteklemeye başlamıştı.

Bioderma Pro Beach Tour Mersin Kızkalesi Etabı Tamamlandı
Fethiye, Ölüdeniz’te Bioderma Pro Beach Tour’a Ev Sahipliği Yapacak
Bioderma Pro Beach Tour Ölüdeniz Etabı Başladı

Bioderma, 2021 yılında ‘Cildiniz Bize File Size Emanet’ sloganıyla Türkiye Voleybol Federasyonu resmi sponsoru olarak milli takımları desteklemeye başlamıştı. Dermatologlar tarafından reçetelenen Fransız dermokozmetik markası, cilt sağlığının önemini vurgularken aynı zamanda toplumsal fayda yaratmaya odaklanıyor. Son olarak, Bioderma’nın Türkiye Voleybol Federasyonu ile olan sponsorluk anlaşması 2 yıl daha uzatıldı, böylece bu iş birliği 2025 yılına kadar devam edecek.

Bioderma’nın sponsorluk anlaşması kapsamında, Filenin Sultanları ve Filenin Efeleri milli voleybol takımlarının resmi sponsoru olarak görev yapıyor. Bu iş birliği, Bioderma’nın cilt sağlığına verdiği önemi ve sporun birleştirici gücünü vurguluyor. Marka, sporcuların performansını desteklemek ve toplumda farkındalık yaratmak için aktif olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Bioderma’nın sponsorluk faaliyetleri sadece takımlarla sınırlı kalmıyor, aynı zamanda bireysel sporcuları da destekliyor. Marka, milli voleybolcu Saliha Şahin‘i sponsor olarak seçerek, onun reklamında yer aldı. Bu hamle, Bioderma’nın sporcuların başarılarına ve sağlıklı bir cilt için önemli olan dermatolojik çözümlere olan inancını gösteriyor.

Bioderma’nın Türkiye Voleybol Federasyonu ile olan uzatılan sponsorluk anlaşması, hem marka bilinirliğini artırırken hem de voleybolun gelişimine katkı sağlıyor. Bioderma, cilt sağlığını ön planda tutarak spor dünyasında toplumsal farkındalık yaratmayı hedefleyen öncü bir marka olarak konumunu sürdürüyor.

Bioderma, Türkiye Voleybol Federasyonu

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ anlaşmayla ilgili şunları söyledi:

“Bu yıl başarılara doyduğumuz, adımızı dünyada daha çok duyurduğumuz ve ülkemizin konumunu daha da çok güçlendirdiğimiz bir yıl oldu. CEV Şampiyonlar Ligi’nde yarı finale kalan 4 takımın 3’ü Türk takımıydı. Sonucunda da finali Türk takımlarının oynadığı bir yıl yaşadık. Bu, bizi çok gururlandırdı. Bu başarıların devam etmesi ve daha nice başarılar için çaba sarf ediyoruz. Bu yolda bizlerin yol arkadaşı, bizlere değer ortaklığı ve paydaşlık yapan sponsorlarımıza teşekkür ediyoruz. Bioderma, 2021 yılında Voleybol Milli Takımlar resmi sponsoru olarak bu başarılarımıza katkıda bulundu. Bu anlaşmamızı 2 yıl daha uzatma kararı aldık. 2025 yılına kadar Bioderma’nın Türk voleybolunu desteklemeye devam edeceğini gururla ifade ediyorum. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Milli takımlarda ise uzun bir maraton başladı. Çıtamız yüksek, hedeflerimiz büyük. A Milli Erkek Takımımız Avrupa Altın Ligi’nde, A Milli Kadın Takımımız da Milletler Ligi’nde mücadele ediyor. Hem erkeklerde hem de kadınlarda Avrupa Şampiyonası ve Olimpiyat Elemeleri gibi bizleri önemli turnuvalar bekliyor. Tüm katıldığımız turnuvalarda kürsüde olmak istiyoruz. Bunu da başaracak güçteyiz. Altyapılarda da her yaş kategorisinde Avrupa, Dünya ve Balkan şampiyonlarında yer alacağız. Tüm milli takımlarımıza katılacakları turnuvalarda şimdiden başarılar diliyorum.”

NAOS Batı Avrupa Bölge Direktörü ve Türkiye Ülke Müdürü Bayram Kaymak ise sponsorlukla ilgili şunları aktardı:

“Elde ettiğimiz başarılar sayesinde globalde voleybol denince akla ilk gelen ülkelerden biri olmayı başardık. Bioderma olarak Türkiye Voleybol Milli Takımlar Resmi Sponsoru olmanın gururunu yaşıyoruz. Desteklemekten onur duyduğumuz milli takımlarımızın yanında yer almaya devam edebilmek için Türkiye Voleybol Federasyonu ile olan anlaşmamızı 2 yıl daha uzattık. Takımlarımızın önünde zorlu bir takvim var. Bioderma olarak inanıyoruz ki milli takımlarımız bizi gururlandırmaya devam edecek. Biz de her zaman onların yanında olmaya devam edeceğiz.”

YORUMLAR

YORUMLAR: 0