Brezilya, Bulgaristan, İtalya ve Polonya U21 Dörtlü Finale İlerliyor

HomeDünyaAvrupa Ligleri

Brezilya, Bulgaristan, İtalya ve Polonya U21 Dörtlü Finale İlerliyor

Bahreyn'de düzenlenen 2023 FIVB Voleybol Erkekler U21 Dünya Şampiyonası'nda, B ve C Gruplarında yer alan Brezilya, Bulgaristan, İtalya ve Polonya takımları dörtlü finale ilerlemeyi garantiledi.

Dentil ve Minas Güney Amerika Kulüpler Dünya Şampiyonası’nda Yerlerini Aldı
Sırbistan Geri Dönerek VNL’de İlk Zaferini Elde Etti
Ana Cristina, VNL 2023’te Brezilya İçin Hazırlanıyor

Bahreyn’de düzenlenen 2023 FIVB Voleybol Erkekler U21 Dünya Şampiyonası, B ve C Gruplarında mücadele eden Brezilya, Bulgaristan, İtalya ve Polonya takımları turnuvanın dörtlü finale yükselmeyi başardı. Manama’daki maçlarda ikinci galibiyetlerini alan takımlar, Pazar günü kendi aralarında yapacakları karşılaşmalarda grup liderliği için mücadele edecekler. A ve D Gruplarındaki maçlar ise Manama’daki Cumartesi akşam seansında, yerel saatle 17:00’de (14:00 UTC) başlayacak.

Brezilya, Bulgaristan, İtalya ve Polonya U21 Dörtlü Finale Adım Atıyor

2023 FIVB Voleybol Erkekler U21 Dünya Şampiyonası‘nda Brezilya, Bulgaristan, İtalya ve Polonya takımları dörtlü finale yükselmeyi garantiledi. Bu dört takım, Manama’daki maçlarda gösterdikleri başarılı performanslarıyla turnuvanın en güçlü adayları arasında yer alıyor.

İtalya ve Brezilya Rahat Galibiyetlerle İlerliyor

İtalya, savunma şampiyonu olarak çıktığı mücadelesinde Mısır’a karşı hiç zorlanmadı ve rahat bir oyun sergileyerek 3-0’lık skorla galip geldi. Brezilya ise Meksika karşısında ilk iki seti domine etti ve üçüncü setteki zorlanmalarına rağmen 3-0’lık bir galibiyet aldı. İtalya ve Brezilya takımları, gösterdikleri üstün performanslarla dörtlü finale adım atmayı başardı.

Polonya ve Bulgaristan Zorlu Mücadelelerle Dörtlü Finale Yükseliyor

Polonya ve Bulgaristan takımları, C Grubu maçlarında karşılaştıkları zorlu rakiplerini yenerek dörtlü finale yükselmeyi başardı. Polonya, Kanada’yı 3-0’lık skorla mağlup ederken Bulgaristan, Hindistan karşısında 3-1’lik bir galibiyet aldı. Her iki takım da mücadelelerinde üstün performans göstererek dörtlü finale yükselme hakkını elde etti.

YORUMLAR

YORUMLAR: 0